Tajná přání, která vám o felaci muži neřeknou

1Prostor pro fantazii

Kouření je pro muže druh relaxace. Něco jako masáž. Chce se opřít pohodlně do křesla a ponořit se do snění. To je dobrý příslib, nemyslíte? Není to práce na šachtě, ani automatická orální činnost.

2Chce znát váš plán k orgasmu

Měl by vědět, co se chystáte dělat, až začne vrcholit a ejakulovat. Jestli hodláte rychle uhýbat, pouštět ho, odkloňovat jinam, chytat kapesník nebo ubrousek, měl by to vědět, když už tedy musíte jeho orgasmus přerušit svými obavami.

3Jeho varlata jsou spouštěcí knoflík k orgasmu

Pokud umíte jemně masírovat nebo lízat jeho varlata, nebo chytat za kořen pod nimi, zjistíte, že to má efekt na rychlejší orgasmus.

4Je to skvělé, protože je to líné

Chce opravdu v klidu odpočívat, nechce nikam spěchat, líbí se mu, že je to pomalé. Jestli to chcete mít rychle za sebou, raději to nedělejte vůbec.

5Nemůžete to pokazit

Když to budete dělat opravdu autenticky, a ne jen proto, že on to má rád, bude to pro něj vždy skvělé, nemusíte být Matahari. Jen pozor na zuby, krev nebo oděrky sexy nejsou, ale jinak máte volné pole působnosti.

6Rád to prodlužuje

Možná by se mohl udělat už dříve, ale líbí se mu to, tak nebude spěchat, chce si to užít.

7Chce se na vás dívat, jak ho kouříte

Dejte hlavu směrem k němu, zvedněte ji, ať se může dívat. Umožněte mu hezký výhled. Chce vás při tom vidět, vzrušuje ho to. Nechce se dívat zezadu na vaše vlasy.

KOUKNI SE  Jak správně změřit velikost penisu

8Méně lízání, více sání

Není dobré, když je kuřba mechanická, když se nemění tempo, když se nezapojuje lízání a ožužlávání. Ale stále mějte na paměti, že sání je to nejdůležitější.

9Nemusí vědět, že jde o předehru, nebo může vrcholit

Když se nedomluvíte, můžete být překvapená, že se vám udělá do pusy, zatímco vy jste felaci brala jen jako předehru. Nebu´dte zklamaná, on je šťastný, a o to tady kráčí.

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

ten − one =