3 kroky k nejlepší felaci, jakou kdy váš partner zažil

Pro začátečníky: Neexistuje něco jako dokonalá felace. Nikdo vám také neporadí žádnou dokonalou techniku, jak nejlépe ústy uspokojit svého partnera. Proč? Protože jediným expertem je váš dotyčný partner. Tak jako vy chcete být dotýkána jedinečným a intimním způsobem, chce to tak i váš partner.

Existují ovšem univerzálně platná pravidla, která když budete při „kouření“ dodržovat, vašemu partnerovi se vzrušením srolují ponožky. Vzpomeňte si na tyto tři zásady, až půjdete na věc, a uvidíte, že se udělá:

1. Čím hlouběji, tím lépe

Jemné lízání a sání žaludu a prostoru kolem něj je pro začátek dobrým nažhavovacím prostředkem. Chcete-li jej ale slyšet sténat a naříkat, musíte mu dopřát absolutní potěšení. To spočívá v úplném pokrytí. Jeho palce u nohou se budou kroutit, když se vám podaří sevřít jeho penis ve svých ústech v co největším objemu. Technika hluboké hrdlo je v tomto směru zcela ideálním řešením, ale nezapomeňte na samotné sevření, to je nejdůležitějším předpokladem skvělého účinku.

 

2. Zpooomalte

Nejste roura na kladivo, které vám nemá bušit v ústech sem a tam. Možná že toto monotónní fárání nakonec taky splní svůj účel, ale není to citlivé ani k vašim ústům, ani k zážitku vašeho partnera. Místo tohoto psího způsobu ukájení věnujte pozornost intenzitě jednotlivých úkonů. Sevřete ústy žalud a zvýšenou pozornost soustřeďte na spodní část partnerova penisu. Sevřete při tom jednou rukou kořen penisu, druhou rukou pomalu a intenzivně mněte tělo penisu. Hlavně na partnera nepospíchejte. Pokud z nějakého důvodu nemáte dostatek času, domluvte se raději na později, než abyste uhonila pusou partnera k smrti. Uvidíte, že orgasmu partnera docílíte daleko rychleji než zběsilými pohyby sem a tam.

KOUKNI SE  Šokující seznam států, kde je legální sex s dětmi

3 kroky k nejlepší felaci

 

3. Udržujte oční kontakt

Pro partnera je úžasné sledovat, jak jej kouříte, máte jeho chloubu celou v puse a při tom se na něj s potěšením díváte, jak je vzrušený. Dívat se partnerovi do očí, když ejakuluje (na váš obličej nebo do vašich úst) je vzájemně velmi silným emocionálním zážitkem. Podle vědeckých studií má oční kontakt při ejakulaci co do činění s absolutním přijetím partnera takovým, jaký je. Samozřejmě, že nemá smysl vás do očního kontaktu nutit, je důležité, abyste oba cítili, že je to tak v pořádku.

 

Charlie Brown

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 − four =