Soutěž o knihu Ještě to nebalím, vzkazuje babička…

75 na krku, 25 v hlavě

„Život začíná po pětasedmdesátce“

Humorný román o útěku z domova důchodců a nekončící chuti žít potěší zejména fanoušky a fanynky románů Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel nebo Tajný deník Hendrika Groena, 83 1/4 roku.JeÅ¡tě to nebalím, vzkazuje babička

 

Hlavní hrdinkou je Evie Gallagherová, která nedávno ovdověla a přestěhovala se do domova důchodců. Rozhodně se ale necítí na umření – ba naopak! Jednoho rána se proto rozhodne z domova odejít a vydává se na dobrodružnou cestu napříč Evropou v obytné dodávce.

Ne každý si však myslí, že velké dobrodružství je pro ženu jejího věku vhodné. Nejméně ze všech Eviein syn Brendan a jeho žena Maura, kteří se ji snaží podle nejasných SMS zpráv a indicií vystopovat a dopravit zpět domů.

Když se nakonec všichni sejdou, o překvapení není nouze – Brendan sice možná rezignoval na svůj plnohodnotný život a lásku, ale Evie očividně ne.

 

Chete se taky zasmát s touhle nadmíru laskavou a vtipnou knihou? Vyhlásili jsme pro vás spolu s nakladatelstvím Metafora soutěž o tři kousky. Stačí správně odpovědět na dvě jednoduché otázky:

  1. Vy víte, kdo je Yrsa, ale nás by zajímalo, kolik jejich knih už nakladatelství Metafora vydalo.

2. Pokud se rádi smějete nad knihou, dobrým tipem je třeba román Brennerová. Kolika body jsme jej ohodnotili na kukatko.cz?

Správné odpovědi nám zasílejte do 27.11.2018 na náš mail knihy@kukatko.cz Třem z vás zabalím a pošlu Ještě to nebalím….

Hodně štěstí

Kristina Doubravová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × 1 =