Soutěž o knihu Žízeň: Harry Hole je zpět!

11. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. V Oslu dojde rychle po sobě k vraždám několika žen, které si domluvily schůzku prostřednictvím seznamky Tinder. Vyšetřovacímu týmu, jemuž nově velí Katrine Brattová, zůstává rozum stát nad způsobem, jímž byly oběti zabity, i faktem, že z míst činů vždy zmizela část jejich krve. Vrchní policejní náčelník Mikael Bellman potřebuje případ co nejrychleji vyřešit, aby mohl na kariérním žebříčku postoupit ještě výš. Proto povolá zpět Harryho Holea, který se mezitím odstěhoval k Ráchel na Holmenkollen a chtěl si užívat spokojeného manželského života a poklidného vyučování na policejní akademii. Vzhledem k brutalitě vražd mu však nic z toho dopřáno není. Okolnosti ho donutí založit alternativní vyšetřovací skupinu a pustit se po stopě. Jenže dopátrat se pravdy není vůbec jednoduché, zvláště když ho život v určitém okamžiku postaví před zásadní dilema, zda má dát přednost rodině, nebo vyšetřování.

Jo Nesbø pokračuje ve stejné linii, kterou zahájil Sněhulákem a dále ji rozpracoval v Levhartovi a následujících dílech. Žízeň opět přináší svižný a dramatický děj plný překvapivých zvratů, Harryho sarkastických poznámek a svérázného chování. Harry je prostě zpět v plné síle a se vší parádou.

Jo Nesbo je zkrátka autor, který se neomrzí. Pokud jste také propadli kouzlu jeho detektivek, pak vězte, že se blíží velký svátek všech jeho fanoušků, protože právě 11.5.2017 u nás vyjde jeho nejnovější kniha Žízeň. A nyní máte báječnou šanci si s námi zasoutěžit o jeden ze tří výtisků. Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky:

  1. Do kolika jazyků byly přeloženy knihy Jo Nesboho?
  2. Jaké hodnocení získala jeho  kniha Krev na sněhu na kukatko.cz?

 

Správné odpovědi nám zasílejte do půlnoci 10.5.2017 na náš email knihy@kukatko.cz. Šanci na výhru mají ti, kteří správně odpovědí a zároveň jsou fanoušky naší stránky na Facebooku. Nezapomeňte uvést svou adresu, abychom vám mohli knihy zaslat hned, jak opustí tiskárnu.

Hodně štěstí

Kristina Doubravová

Předchozí článekNejlepší indie hry za rok 2016
Následující článekHerci a herečky trpící poruchou ADHD

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

11 + eight =