S odhalením lednové nabídky her zdarma si Sony tentokrát dávalo dost načas. Nakonec to však stálo za to, jelikož nabídka je více než štědrá. Na hráče čekají hned čtyři hry.

S odhalením lednové nabídky her zdarma jsi Sony dávalo dost na čas. Obvykle známe hry ke konci předešlého měsíce, tentokrát jsme se nabídku dozvěděli až 1. ledna, což je dost pozdě. Ale znáte to, raději pozdě než-li vůbec. Zdá se však, že se čekání vyplatilo, jelikož nadílka obsahuje hned čtyři tituly.

První hrou, kterou Sony v rámci PS Plus naděluje zdarma hráčům, je naprosto šílený simulátor kozy, Goat Simulator. V rámci žánru simulátorů roztodivných věcí, zvířat a povolání, jde o ten kvalitnější kousek, stejně jako například námi recenzovaný Bee Simulator. V tomto tilulu, jak už název napovídá, bude vaším úkolem hrát za kozu nebo kozla, aby jsme byli správně genderově vyvážení, a budete likvidovat co vám příjde pod ruku. Tedy pod rohy.

Druhou, a vlastně i třetí a čtvrtou hrou, je úchvatná kolekce remasterovaných prvních tří dílů naprosto fantastické série Uncharted. V minulosti vyšly všechny tři díly samostatně jako exkluzivní tituly na konzoli PS3. Později prošly omlazovací kůrou a jako kolekce byly vydány v podobě Uncharted: The Nathan Drake Collection. Nyní máte možnost získat tuto ultimátní kolekci zdarma v rámci nabídky PS Plus. Sony jsi v lednu připravila pro hráče opravdu štědrou nabídku. Ta začne platit od 7. ledna. Do té doby si můžete zdarma pořídit hry z dobíhající prosincové nabídky, tedy střílečku Titanfall 2 a závodní Monster Energy Supercross.

KOUKNI SE  V lednu vyjde The Last of Us Part II Remastered, na co se mohou hráči těšit?

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × three =