Slavní a jejich nejpodivnější závislosti

Slavní a úspěšní nejsou bez vady. Mají své problémy ale své závislosti. O závislosti hollywoodských hvězd na alkoholu a drogách toho bylo napsáno hodně. Pojďme se podívat na nejpodivnější závislosti, kterými trpí slavní a bohatí.

26. Jesse Eisenberg

Jesse Eisenberg trpí závislostí na kočkách (těch čtyřnohých). To by nebylo nic zvláštního. Jenže jak jednou přiznal v show Conana O´Briena: „Čím víc jsem slavnější, tím víc koček adoptuji.“ Jako by ho k tomu něco nutilo. Přímo u sebe doma má dvě stálé kočičí společnice a navíc se stará o desítky dalších, které jsou bez domova. Láska ke zvířatům není na škodu, ale všechno má své hranice. Herec Eisenberg přiznal, že nejrůznější kočičí příslušenství zabírá celý jeden jeho pokoj. A nejde o žádnou malou kůlničku. Pro své zdraví by se měl pomalu začít koček zbavovat. Nejlépe darovat dalším rodinám.

25. Anna Kendrick

Herečka Anna Kendrick je závislá na jedné specifické mobilní hře, kterou hrají nebo alespoň znají téměř všichni teenageři na světě. Řeč je o Angry Birds a bezpočtu modifikací (Angry Birds: Star Wars, Transformers, In Space apod.) základní hry. Zprvu to Anna brala jako příjemné krácení dlouhé chvíle. Nyní přišla chvíle, kdy se zeptala sama sebe, jestli není na čase místo neustálého hlídání postupu ve hře, začít chodit na terapii, která ji zbaví závislosti na rozzlobených ptácích.

24. Robert Pattinson

Bývalá hvězda Twilight ságy přiznala, že má hned několik závislostí. Jednou z nich je dietní cola. Je schopný vypít přes 300 plechovek tohoto nápoje za jediný týden. Nejedná se jen o občasnou žízeň, protože takový počet vypije každý týden. A to mu ke zdraví rozhodně nepřidá. Dále je téměř posedlý neustálým sledováním pořadu Příběhy starožitností aneb Víte co máte? Přiznal, že nemůže vynechat jediný díl pořadu. A když mají delší pauzu, tak si pouští staré epizody.

23. Katy Perry

Ústní hygiena je důležitá. O tom žádná. Ale také v tomto případě platí zlaté pravidlo. Všeho moc škodí. V případě úspěšné zpěvačky Katy Perry jde již o závislost. Její závislost na čištění zubů jde ruku v ruce se strachem ze zubních kazů a jiných dentálních problémů. Vždy a všude si vozí svou zásobu nejrůznějších zubních kartáčků. Musí jich mít vždy kolem dvaceti. S čištěním zubů to taky trochu přehání. Koneckonců minimálně šestkrát denně je vážně trochu moc.

22. Jennifer Aniston

Závislost herečky, kterou proslavil seriál Přátelé, vychází z pověry. Tu pověru znáte. Když někam vcházíte (především do nové práce), máte vykročit pravou nohou. Přesně to činí Aniston pokaždé, když nastupuje do letadla. A přidává trojí poklepání pravou nohou při vstupu. Aby měla jistotu, že půjde o bezpečný let, podotkla herečka.

21. Ben Affleck

Affleckova závislost se točí okolo hazardní karetní hry Poker. To není úplně neobvyklá závislost, ale herec to místy dost přehání. Je sice hezké, že je ve hře opravdu dobrý. Dokonce vyhrál pokerový turnaj v Californii v roce 2004. Jenže, když má doma chvíli volna, ihned zapíná online poker. A to už dobré není. Kolují drby, že tahle závislost neprospívá hercově vztahu s herečkou Jennifer Garner.

20. Olivia Munn

Hereččino každodenní nutkání vytrhávat si obočí není žádnou kosmetickou závislostí. Její nutkání souvisí s trichotillomanií. Což je psychická nemoc, při které si nemocní ve stresu vytrhávají vlasy, obočí nebo vousy. Vždy v nepřiměřené míře. Herečka si kvůli této nepříjemné psychické závislosti musí neustále pořizovat další a další umělá obočí.

19. Jane Lynch

Herečka Jane Lynch se ke své závislosti přiznala v knize, kterou sama napsala. Jde o lék známý jako NyQuil. NyQuil slouží k odvykání pití alkoholu v nezdravě velkém množství. Poprvé si lék vzala ze strachu, že se stává alkoholičkou. Potíž je v tom, že samotný NyQuil obsahuje stopové množství alkoholu. Momentálně došla herečka do takového bodu, že když je v depresi, hodí do sebe lahvičku tekutého léku a jde spát.

18. Jack Black

Komediální herec Jack Black pro změnu ujíždí na ledovém zeleném čaji. Poprvé se tato bezpečnější závislost u něj projevila, když přestal kouřit těsně po narození jednoho z jeho dětí. Takže nikotin z cigaret vyměnil za ledový zelený čaj. Proč ne?! Lepší než zůstat kuřákem.

17. Kanye West

Tak nějak jsem si myslel, že se tato závislost týká „obyčejných lidí“. Protože ten, kdo má peníze, to může prožívat kdykoliv chce. Stačí zavolat nějakým lehkým dívkám a domluvit se. Většina lidí s průměrným platem si to dovolit nemůže. Známý zpěvák a rapper Kanye West oficiálně přiznal svou závislost na sexu a pornu. Dodal, že musí vidět nebo provozovat sex minimálně 5 minut denně. Takže kamkoliv cestuje, musí mít pikantní videa s sebou. Zpěvačka Nicki Minaj potvrdila, že West sleduje porno také v nahrávacím studiu.

16. Salma Hayek

Také španělská herečka Salma Hayek přiznala svou závislost. Její neukojitelnou touhou je kojení. Každá žena musí nebo by měla ve svém životě alespoň jednou kojit. Tvrdí, že může skončit, kdykoliv bude chtít. Tak si lze vysvětlit, že svou vlastní dceru kojila až do pozdních batolecích let. Také údajně kojí některé sirotky v Africe.

15. Michelle Williams

Herečka Michelle Williams je pro změnu závislá na svém počítači. Konkrétně na e-mailech a zprávách všeho druhu. Má neutuchající potřebu psát zprávy a e-emaily svým blízkým a přátelům. Když si všimla, že u počítače tráví nezdravě moc času, přešla k psaní dopisů rukou. Stále se nemůže zbavit psací mánie, ale alespoň si procvičí ruku. Psaní dopisů klasicky se dá navíc lépe propojit s natáčením.

14. Megan Fox

Megan Fox je úspěšnější modelka než herečka. Její největší úchylkou jsou nákupy. Konkrétně nákupy obuvi. To by nebylo až tak zvláštní. Megan má jednu výhodu, že se nemusí dívat na cenovky. Díky tomu vlastní stovky párů bot. A ne jen tak ledajaké, ale jedny z nejdražších, jaké si lze koupit.

13. Cheryl Cole

Anglická zpěvačka a členka skupiny Girls Aloud má mnohem zdravější závislost než jiné slavné osobnosti. Její slabost se jmenuje mrkvový džus. Zpěvačka nedávno přiznala, že vypije celkem osm sklenic mrkvového džusu. Přesně tak. OSM!

12. Avril Lavigne

Závislost světoznámé zpěvačky Avril Lavigne vychází z její prezentace na velkých kulturních akcích. Není to nic překvapujícího, ale jako podivnost funguje naprosto dokonale. Zpěvačka je známá nejen svým hlasem, ale také vizáží. Právě líčení očí a všechno s nimi spojené patří k její největší posedlosti a přednosti.

11. Kristen Bell

Známá hollywoodská herečka Kristen Bell má mimořádnou slabost pro zvířata. V jejím případě jde o jedno konkrétní zvířátko, které spousta lidí považuje  za roztomilé. Tím živočichem je lenochod. Jelikož nemůže mít zvíře doma, každou volnou chvílí navštěvuje ZOO jen kvůli lenochodům. A nezastaví ji ani fakt, že je zrovna na natáčení v jiné zemi. Zkrátka si najde nejbližší zoologickou zahradu, jen aby mohla znovu vidět své milované lenochody.

10. Selena Gomez

Přesto, že na to zatím mladá zpěvačka a příležitostná herečka nevypadá, její největší neřestí, které se nemůže zbavit, je dobrůtka známá jako“maple dogs“ (kukuřičné plátky polité javorovým sirupem). Tato laskomina je hojně rozšířená hlavně v Severní Americe. Ale zatím si nikdo na této pochoutce nevypracoval takovou závislost jako Selena.

9. Mila Kunis

Vedle Anny Kendrick je Mila Kunis další herečkou, která si vypěstovala závislost na video herním titulu. Mladá vycházející americká herečka židovského původu narozená na Ukrajině přiznala během show Jimmyho Kimmela, že je závislá na hraní hry World of Warcraft. Kdo by to do ní řekl, že?! Mila ví, že by s hraním mělo co nejdříve skončit. Jenže zatím se jí to nedaří.

8. Paris Hilton

Modelka známá díky svému pořadu a nejrůznějším výstřelkům na veřejnosti je závislá na opalování. A to ve všech podobách. Na slunci nebo v soláriu. Na pláži nebo na zahradě. Nahá či oblečená. Pokud jste viděli alespoň pár jejich fotek, tak si nejspíš řeknete, že to na modelce není skoro vůbec vidět. Nebojte. Máte pravdu a nejste sami. Já osobně bych čekal, že člověk půjde aspoň trochu do hněda nebo rovnou do červena. Ale Paris Hilton je stále bílá jako stěna. Jak to jenom dělá při své opalovací závislosti?

7. Ed Sheeran

V současnosti jeden z nejúspěšnějších zpěváků ( zahrál si malou roli v jedné epizodě seriálu Hra o trůny) má přímo nadpozemskou slabost pro rybí prsty. Přesně tak. Tu rybí pochoutku, kterou všichni tak dobře známe z našeho dětství. Ed Sheeran, anglický zpěvák a textař, si rybí prsty dopřává den co den. Přesto, že jde spíše o položku z dětského jídelníčku.

6. Beyonce

Také populární snědá zpěvačka Beyonce ujíždí na internetu. Konkrétně na online hraní. Dokáže prý u „onlinovek“ (je jedno o jaký žánr jde) strávit i desítky hodin. Pokud zrovna má delší volno. Řekla, že nejvíc ji hraní po internetu baví proto, že zůstává anonymní. „Nikdy nevíte, kdo se za jednotlivými přezdívkami skrývá,“ podotkla.

5. Emma Watson

Tuto závislost někteří školou povinní nepochopí. Emma Watson dokazuje, že má jednu touhou stejnou jako filmová postava Hermiony, kterou ztvárnila ve filmové sérii o Harrym Potterovi. Trpí nadlidským hladem po vědění. Někdo by takovou osobu označil za šprta (hovorově řečeno). „Prostě miluji učení. Jsem ráda závislá na vzdělání a jednoduše se chci dozvědět tolik, kolik jen můžu.“ To s hrdostí sobě vlastní pronesla při jednom z rozhovoru talentovaná herecká kráska narozená ve Francii.

4. Jennifer Lawrence

Vycházející herecká hvězda a jedna z nejmladších držitelek ceny Oscar si libuje v pocitu svěžesti a čistoty. Proto je posedlá sběrem a používám nejrůznějších druhů mýdla. Mezi její neoblíbenější patří právě hotelová mýdla, takže téměř pokaždé hotelová služba zjistí, že po jejím pobytu mýdla chybí. I přesto, že jich je na pokoji dostatek pro pětičlennou rodinu.

3. Ansel Elgort

Stále více obsazovanější mladý herec sbírá něco trochu většího než jsou mýdla. Ansel je totiž závislý na sbírání koberců. Na svých účtech na sociálních sítích již několikrát zveřejnil svou nemalou sbírku. Občas si herec posteskne, protože jde o sběratelství, které leze trochu víc do peněz.

2. Jason Segel

Jason Segel, hvězda seriálu Jak jsem pozval vaši matku, je závislý na loutkách. Ať už dřevěných, nebo plyšových. Některé loutky z jeho obrovské sbírky vypadají skutečně trochu děsivě. Některé loutky jsou docela dost podobné těm, které známe z hororových filmů. Řekl, že jeho dům v Los Angeles je přecpaný loutkami. Dokonce má loutku ztvárňující jeho samotného. Ještě štěstí, že pracuje jako herec. Jinak by byl podivínský nezaměstnaný chlap s hromadou loutek.

1. Nicole Kidman

Většina modelek a hereček se snaží vyhýbat kaloriím. To neplatí v případě úspěšné, světoznámé herečky Nicole Kidman. Navzdory její štíhlé postavě je naprostý blázen do dortů. Dodala, že nesní jeden kousek dortu denně, ale s přehledem spořádá tři až čtyři kousky týdně. K tomu ještě zbožňuje koláče a čokoládu. Vypadá to, že drží speciální dortovou dietu, která u nikoho jiného na celé planetě nefunguje.

Ondřej Blahut

 

 

 

www.therichest.com, www.thehollywoodgossip.com, www.more.com, www.refinery29.com,

Předchozí článekRecenze: Polibek v New Yorku je nenáročnou romantickou záležitostí
Další článekNejbizarnější zvířecí hybridi ve filmech

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

one + 9 =