Léto patří dovoleným. Je to čas odpočinku, během kterého se snažíme načerpat nové síly a užít si všechno, co nám volné dny a letní počasí nabízí. Pokud nejste zrovna workoholik lapený do pocitu vlastní nepostradatelnosti, snažíte se na dovolené vypnout. Do kufru nahážete kousky, které byste si na sebe normálně nevzali, a představy, které jste si v pracovním zápřahu realizovat netroufali.

Single

Sex na dovolené

Jasně, že je velký rozdíl, jestli jedete jako single, nebo pár. Jestli jste sami, pak není nic horšího, než odjíždět s hlavou sklopenou. Druhým extrémem je, že vyrážíte na dovolenou s touhou ochutnat vše a za každou cenu.

Buďte otevřeni novým možnostem, experimentům, ale ne zoufalství a pocitu „Teď, nebo nikdy.“ Slušně řečeno: stačí poznat nové lidi, ne nutně hned v posteli. Milým suvenýrem tak můžou být noví kamarádi, známost, nebo jen vzpomínky, na báječně prožité dva týdny. Suvenýrem, kterého se jen tak nezbavíte, pak může být nechtěné těhotenství, protivná vyrážka, pohlavní choroba, nebo pocit ještě větší samoty a beznaděje, než s kterým jste balili kufry.

V páru

Ani dovolená se stálým partnerem nemusí být po sexuální stránce nuda. Cozí prostředí s námi dělá divy, stejně jako sluníčko a absence pracovního nebo denního stresu.

Většina lidí přiznává, že sex na dovolené je lepší. Nebojíme se experimentovat. Přeci jen, pokud nás někdo přistihne, zaslechne, nebo si domyslí víc, než je zdrávo, za dva týdny budeme daleko a nehrozí, že se budeme s provinilým pocitem potkávat ve frontě doma v supermarketu.

Sex na dovolené

Také nás nebrzdí únava z práce a domácích povinností. Takže pokud se nezhuntujete na celodenním fakultativním výletu s padesátikilometrovou procházkou po pamětihodnostech okolí, budete mít víc energie na sex s partnerem.

KOUKNI SE  Jak si udělat doma romantický večer

Zatímco single nemusí být nadšený z těhotenství coby památky na náhodný dovolenkový sex, v páru je to jiné. Je prokázáno, že se mnoha párům, které se dlouhodobě něúspěšně snaží o těhotenství zadaří prívě na dovolené. Jsme odpočatí, relaxovaní a na chvíli zapomeneme na všechny naše starosti. když se přidá nějaká ta kapka alkoholu, uklidní se konečně i hormony a dovolí to, na co byly doma příliš vystrašení.

Jasně že i sex s vaším partnerem, pokud se pořádně odvážete, může mít své nepěkné důsledky. jsou to především různá zranění, nebo pokuty za nemravné chování na veřejnosti. Nebo nenaplněná očekávání. To, že se jeden z vás na Jadranu rozdivočí, ještě neznamená, že stejné exotické euforii podlehla i vaše drahá polovice.

Zkrátka musíte být oba na stejné vlně.

Darina D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × two =