I přes veškeré nástrahy, které filmařům znesnadňovaly práci, je natáčení druhé řady seriálu Zaklínač zdárně u konce. Kdy se ho dočkají diváci?

První řada seriálu Zaklínač dopadla nad očekávání. Zarytí fanoušci knižní předlohy sice seriálu nemůžou přijít na jméno, podobně jsou na tom i hráči, kteří strávili stovky hodin v herní adaptaci zaklínačského světa. U všech ostatní však zaznamenal seriál veskrze pozitivní ohlasy. Bylo tedy více než jisté, že se dočkáme druhé řady. Ta byla před několika měsíci oznámena. Nyní je natáčení u konce.

Samotné natáčení bylo značně poznamenáno celosvětovou pandemií. I přes veškeré omezení a nástrahy se vše podařilo na výbornou a před pár dny padla poslední klapka. Druhá řada by měla zpracovávat události s knihy Krev elfů, což je první románová kniha v zaklínačské sáze. Vyprávění by tak mělo působit ucelenějším dojmem, než jak tomu bylo v první sezóně, kdy děj přeskakoval tam a zpátky. Bohužel to nejdůležitější, tedy to, kdy se Zaklínače dočkáme na obrazovkách, zatím nevíme. Snad to bude brzy.

Martin Kudělka

Předchozí článekSvěrákovi natáčejí novou komedii Betlémské světlo
Další článekStaňte se na pár hodin bezdomovcem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × five =