I přes veškeré nástrahy, které filmařům znesnadňovaly práci, je natáčení druhé řady seriálu Zaklínač zdárně u konce. Kdy se ho dočkají diváci?

První řada seriálu Zaklínač dopadla nad očekávání. Zarytí fanoušci knižní předlohy sice seriálu nemůžou přijít na jméno, podobně jsou na tom i hráči, kteří strávili stovky hodin v herní adaptaci zaklínačského světa. U všech ostatní však zaznamenal seriál veskrze pozitivní ohlasy. Bylo tedy více než jisté, že se dočkáme druhé řady. Ta byla před několika měsíci oznámena. Nyní je natáčení u konce.

Samotné natáčení bylo značně poznamenáno celosvětovou pandemií. I přes veškeré omezení a nástrahy se vše podařilo na výbornou a před pár dny padla poslední klapka. Druhá řada by měla zpracovávat události s knihy Krev elfů, což je první románová kniha v zaklínačské sáze. Vyprávění by tak mělo působit ucelenějším dojmem, než jak tomu bylo v první sezóně, kdy děj přeskakoval tam a zpátky. Bohužel to nejdůležitější, tedy to, kdy se Zaklínače dočkáme na obrazovkách, zatím nevíme. Snad to bude brzy.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × five =