Sci-fi trilogie Labyrint vstupuje v novém traileru do finále

Začalo to v momentě, když se Thomas probudil ve výtahové kleci, která ho vyvezla na povrch. Ocitl se ve společnosti dalších chlapců na place obehnaném vysokými zdmi. Stal se běžcem, aby zmapoval zdejší bludiště, našel cestu ven a vyhnul se nástrahám v podobě biologicko-mechanických rmutů.

Na začátku dalšího dějství se přeživší z labyrintu dostali do lidmi postavené pevnosti, která je měla chránit před okolním světem a nakaženými, kteří ho obývají. Bezpečné útočiště to bylo pouze na oko. Za vším stál Z.L.S.N. (anglicky W.C.K.D.), který se snažil vytvořil lék za každou cenou a těmi nejdrastičtějšími metodami. Někteří placeři utečou a přes poušť a Spáleniště se dostanou k Pravé ruce. Poslednímu lidskému odboji proti zlovolné organizaci.

A příští rok se dočkáme finálního rozuzlení. 15. února přispěchá do českých kin třetí a závěrečný díl filmové trilogie s názvem Labyrint: Vražedná léčba. Pro některé dobrou zprávou je, že trilogie Labyrint podle stejnojmenné knižní trilogie si odpustí dělení posledního snímku na dvě části, jak tomu bylo u Divergentní série, Harryho Pottera nebo Twilight ságy.

Ve třetím filmu nás čeká závěrečný boj mezi zbytky Pravé ruky a organizací W.C.K.D. Podaří se najít způsob léčení nakažených jinou, nenásilnější cestou? Dokáže Thomas splnit, co slíbil na konci druhého filmu? Dokáže odpustit zradu a zachránit přátele před krutým koncem? To se uvidí, malou ochutnávku vám poskytne první trailer.

KOUKNI SE  Připomeňte si první řadu seriálu Zaklínač

Hlavní tvůrčí štáb i herecké obsazení je prakticky beze změny už od prvního filmu. Vražednou léčbu opět zrežíruje Wes Ball. Hudbu skládá John Paesano. Od Zkoušek ohněm se na scénáři výraznou měrou podílí T. S. Nowlin. V hlavních rolích nebude chybět Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster a další, kteří nás provází celou trilogií nebo od předchozího filmu.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.imdb.com

 

Předchozí článekPrvní dojmy z nejnovějšího dílu herní série Far Cry 5
Následující článek10 nejhorších věcí, které se mohou přihodit vašemu penisu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

14 + twelve =