Rodiče herců, kteří byli zavražděni

V následujícím článku jsem se zaměřil na tragičtější stránku života slavných. Sepsal jsem pro vás článek o šesti více či méně známých hercích, kteří přišli o jednoho (nebo oba) rodiče násilným způsobem. Bez dalších okolků, tady to je.

Charlize Theron

Charlize Theron patří dnes mezi velice uznávané herečky. Znát ji můžete s filmů jako Ďáblův advokácharlize-theron-people-in-tv-photo-u143t, Legenda o slavném návratu, Loupež po italsku, Aeon Flux, Spálené životy, Hancock, Cesta, Sněhurka a lovec, Prometheus, Všechny cesty vedou do hrobu, Šílený Max: Zběsilá cesta a mnoho dalších. Málokdo ale ví, že její dětství provází jedna velká tragédie. Narodila se manželům Gerdě a Charlesovi ve městě Benoni v Jihoafrické republice. Manželství velice rychle spadlo k bodu mrazu. Navíc její otec brzy propadl alkoholu. Veškeré domácí násilí a přetrvávající hádky přesáhly meze 21. června 1991. Toho večera přišel Charlizein otec i jeho bratr opilí. Charles vytáhl zbraň a začal střílet po nejbližším okolí, poté se přesunul do domu. Když došel ke dveřím ložnice malé Charlize, kde byla se svou matkou, začal vyhrožovat zabitím. Poté opět namířil zbraň na dveře a jednou ranou je prostřelil. Matka Gerda již v té době vlastnila svou vlastní zbraň. Instinktivně opětovala palbu několika ranami. Charles střelbu nepřežil a jeho bratr byl vážně postřelený. Charlize po tomto incidentu odešla z domova, aby začala svůj život nanovo. Gerda byla připravená nést následky, ale nakonec obžalovaná nikdy nebyla. Soud čin vyhodnotil jako zastřelení v sebeobraně.

KOUKNI SE  Román Tenkrát v Hollywoodu: Quentin Tarantino napsal knižní debut

Omarosa Manigault

Omarosa je známá především díky účinkování v nesčetném množství televizních pořadů (The Apprentice, Battle of the Networkomarosa-manigualt_240x340_83 Reality Stars, Neal and Michaele: The Winter Wonderland Wedding and Music Event. Zahrála si také v seriálovém drama Passions a v komediálním seriálu Girlfriends. Život ji připravil hned dvě bolestivé rány. Když ji bylo 7 let, její otec byl za dosud nejasných okolností zavražděný. V roce 2011 přišla druhá rána. Její starší bratr Jack byl za tragických okolností také zavražděný. Podrobnosti o jejich odchodech se nedozvíte. Nic konkrétního netuší ani denní tisk, bulvár či všudypřítomní paparazzi. Herečka o těchto dvou smutných událostech ve svém životě nechce mluvit. Zasnoubená byla s hercem Michaelem Clarkem Duncanem (Zelená míle, Můj soused zabiják, Sin City – město hříchů, seriál Dva a půl chlapa). Na svatbu ale nedošlo, protože herec zemřel na následky infarktu myokardu.

Jennifer Hudson

Herečku narozenou v Chicagu můžete vidět ve filmech Tajný život včel, Sex ve městě, Lullaby, CHi-Raq nebomgid-uma-video-mtv v seriálech Smash a Empire. Svou životní tragédii neprožila v dětství, ale mnohem později. V roce 2008. Její švagr William Balfour, který si vzal Jenniferinu sestru Julii, zastřelil její matku Darnell, bratra Jasona a jejího synovce Juliana Kinga. Balfour nikdy nevysvětlil, proč se rozhodl zabít tři členy své rodiny. Co ho vedou k takovému hrůznému činu. Byl obviněn z vražd a odsouzen ke třem doživotním trestům. Z vězení tedy už živý nevyjde.

KOUKNI SE  Scenárista Bohemian Rhapsody míří k soudu. Film s výdělkem 900 milionů je v červených číslech

Charice Pempengco

Mladá zacharice-pempengcočínající herečka musela v roce 2011 okusit, jaké to je, když člověk přijde o milovanou osobu. V jejím případě o otce. Charice, původem z ostrovního státu Filipíny, si zahrála malou roli v seriálu Glee a ve dvou celovečerních filmech – Alvin a Chipmunkové 2 (2009), Profesor v ringu (2012). Její otec, Ricky Pempengco, byl ubodán k smrti na Filipinách. Došlo k tomu v jednom místním potravinovém řetězci v černošské čtvrti. Během nákupu omylem vrazil do lehce podnapilého Angela Capiliho. Ten Rickyho v záchvatu zuřivosti několikrát bodl do hrudi a zad sekáčkem na led, jak později uvedla místní policie. Capili z místa činu unikl a dodnes se po něm pátrá. Byla vypsaná odměna za informaci vedoucí k jeho dopadení (20 000 pesos – cca 470 dolarů).

Dylan McDermott

Amerického herce můžete znát z filmů S nasazením života, Porota, Mercy, Charlieho malá tajemství,Dylan_McDermott_2014 Pád Bílého domu, Mrazák, Automata, Poslední přežije nebo seriálů jako například Ally McBealová, Will a Grace, American Horror Story, American Horror Story: Asylum, Stalker. Jeho matka Diane zemřela, když Dylanovi bylo 5 let a jeho sestře 6 měsíců. Právě proto si nic přesně nepamatuje. Ani to, co vedlo ke smrti jeho matky. Došlo k tomu v únoru 1967, kdy byla údajně nešťastnou náhodou zastřelena jejím přítelem Johnem Spozou v momentě, kdy čistil svou legálně drženou zbraň. Spoza tvrdil, že se zastřelila sama. Případ byl uzavřen jako sebevražda. Po několika letech požádal sám herec o znovuotevření případu smrti jeho matky. Za pomoci svědků a nových důkazů (napojení na organizovaný zločin) byl nakonec obviněn Dianin přítel Spoza a odsouzen za vraždu.

KOUKNI SE  Filmová práva na zombie videohru DayZ od českého studia koupili Britové

Vlastním jménem se jmenuje Mark Anthony McDermott. Jméno Dylan si vzal po nenarozeném dítěti otcovy třetí manželky Evy Ensler.

Patrick Duffy

Herec Patrick Duffy ze všech zmíněných herců přišel o oba rodiče. Hvězda seriálů Dallas a Krok za krokem přišel o matku Mstažený souborarii a otce Terence v roce 1986. Patrickovi bylo 37 let. Jeho rodiče byli zastřeleni při ozbrojené loupeži v Montana baru, který provozovali. Lupiči Sean Wentz a Kenneth Miller byly velice rychle dopadeni a dostaveni před soud. Oba byli následně odsouzeni k sedmdesáti pěti letům odnětí svobody za dvojnásobnou loupežnou vraždu. V roce 2007, jeden z nich, Miller byl předčasně podmínečně propuštěn těsně poté, co se Wentz (druhý zmiňovaný) přiznal, že byl jediným střelcem během incidentu. Když se média snažila zjistit, co si o tom myslí samotný herec, řekl jim. „Nemám žádný problém s tím, že vrah mých rodičů chodí volně po ulicích. Myslím, že potrestán byl více než dost.“ Tady se ukázalo velké pochopení a milost herce, která by některým lidem chyběla. Přiznejme si, kdo by reagoval stejně.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.ranker.com, www.imdb.com, www.abcnews.go.com, www.today.com, www.express.co.uk, www.people.com

 

Předchozí článekSausage Party: Hororový osud každého jídla
Následující článekRecenze: Rytíři z Vřesova se vracejí 700 let do minulosti

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seven − 3 =