Vydání nového Playstationu 5 se nezadržitelně blíží. Nyní je tedy nejlepší čas zavzpomínat na úplně první generaci této konzole od Sony.

Ps5 se blíží. Momentálně si hráči užívají čtvrtou generaci Playstationu a na dveře již klepe pátá. Ano, je to tak. Během letošních Vánoc se začne prodávat Playstation 5 a opravdu se máme na co těšit. V tomto článku se však ponoříme do minulosti a zavzpomínáme na úplně první generaci této konzole od Sony. Respektive se podíváme na ty nejlepší hry, které jsme si na prvním Playstationu mohli zahrát. Na velkou spoustu her samozřejmě nevyšlo místo. Nebojte se tedy vaše oblíbené tituly napsat do komentářů pod článkem, rádi se na ně podíváme. A nyní už popadněme kapesníky a jděme vzpomínat na hry, které ve své době způsobily doslova revoluci.

4Gran Turismo 2

První Gran Turismo způsobilo naprostou herní revoluci na poli závodních her. Zcela megalomanský výběr vozů a tratí, nespočet herních režimů, zkrátka zhmotněný vlhký sen všech nadšenců do virtuálního závodění. Druhý díl tenhle herní klenot ještě dobrousil do nejmenších detailů a povýšil ho na další úroveň. Vylepšená grafika, počet vozů se kterými jste se mohli prohánět po skoro třicítce virtuálních okruhů převýšil výrazně číslovku 600 a hlavně přepracovaný jízdní režim. To všechno byly trumfy, které z Gran Turismo 2 na dlouhou dobu udělaly krále závodních her. Dodejme, že s příchodem PS5 se dočkáme zbrusu nového dílu.

Předchozí článekPředstavení PlayStation 5 a jeho her
Následující článekRecenze: Jak si sestavit obří model Iron Mana

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

8 − one =