Vydání nového Playstationu 5 se nezadržitelně blíží. Nyní je tedy nejlepší čas zavzpomínat na úplně první generaci této konzole od Sony.

Ps5 se blíží. Momentálně si hráči užívají čtvrtou generaci Playstationu a na dveře již klepe pátá. Ano, je to tak. Během letošních Vánoc se začne prodávat Playstation 5 a opravdu se máme na co těšit. V tomto článku se však ponoříme do minulosti a zavzpomínáme na úplně první generaci této konzole od Sony. Respektive se podíváme na ty nejlepší hry, které jsme si na prvním Playstationu mohli zahrát. Na velkou spoustu her samozřejmě nevyšlo místo. Nebojte se tedy vaše oblíbené tituly napsat do komentářů pod článkem, rádi se na ně podíváme. A nyní už popadněme kapesníky a jděme vzpomínat na hry, které ve své době způsobily doslova revoluci.

5Tekken 3

Nejlepší díl z celé série Tekken a jedna z nejlepších bojovek vůbec. Většina z vás má určitě v paměti nezapomenutelné bojovníky, kteří jsou s Tekken 3 neodmyslitelně spjatí. Brazilský bojovník Eddy, který ohromoval svou Capoeirou, drsňák s obřím účesem a železnými pěstmi Paul, pružná a vražedně krásná Ling Xiaoyu nebo zápasník s tygří hlavou King. Co však z Tekken 3 udělalo legendu, byl bezkonkurenční bojový systém a obří paleta všemožných úderů, kopů a pohybů. Jednotlivé zápasy byly opravdovým zážitkem. Série má na kontě prozatím sedm dílů, s příchodem Ps5 by jsme se však mohli dočkat dalšího pokračování.

Zpátky
Předchozí článekPředstavení PlayStation 5 a jeho her
Následující článekRecenze: Jak si sestavit obří model Iron Mana

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × three =