Režisér Infinity War konečně prozradil skutečný důvod, proč se Banner nemohl proměnit v Hulka

proč se Banner nemohl proměnit v Hulka

Režisér Avengers: Infinity War Joe Russo se vyjádřil k otázce, proč se Banner nemohl proměnit v Hulka. Vyskytovaly se různé teorie, nejpopulárnější byla, že se Hulk bojí Thanose po prohraném souboji na začátku filmu. Další teorie byla, že se Hulk nechce přeměnit, protože držel kontrolu nad Bannerovým tělem několik let až do doby, než ho našel Thor ve filmu Thor: Ragnarok. Režisér se ale zasmál a řekl, že pravda je úplně někde jinde.

Na začátku filmu se Hulk spolu s Lokim, Thorem a Heimdallem střetli s Thanosem. Thanos zvítězil, ale umírající Heimdall stihl vytvořit Bifrost pro Hulka, aby se vrátil na Zemi. Tam se proměnil zpět na Bruce Bannera a varoval superhrdiny, že se blíží Thanos.

Od té doby se celý film Banner snažil najít způsob, jak se proměnit zpět na Hulka. Nefungoval vztek ani usilovné snažení uprostřed válečné vřavy na Wakandě.

Joe Russo v rozhovoru pro Digital Spy řekl: „Rozhodli jsme se udělat z Bruce Bannera zajímavější postavu a jít s vývojem Hulka dopředu. To, co z něj dělá výjimečnou postavu je fakt, že je to hostitelské tělo pro dvě osobnosti, které se vzájemně nenávidí a snaží se převzít kontrolu nad tělem. Obvykle je to Hulk, který řeší problémy za Bannera. Tak jsme si řekli, co kdyby už Hulk nechtěl řešit problémy a nechtěl být jen loutkou, kterou Banner používá, kdykoli se mu zamane? Co kdyby byl Hulk unavený z toho být hrdinou Bruce Bannera?“

KOUKNI SE  IFFKV 2023: česká stopa na festivalu v Karlových Varech

První náměty na plakát pro druhou část Infinity War zvažují další možnosti pro Hulka. Mohl by se z něho stát například Profesor Hulk. Což je kompromis mezi geniálním Bannerem a supersilným monstrem Hulkem. Je tedy možné, že se postava Hulka pohne výrazně kupředu a změní se jeho osobnost nebo jeho role v Marvel filmech.

Pavel Melotík

Zdroje: https://www.express.co.uk/entertainment/films/997404/Avengers-Infinity-War-director-Joe-Russo-Bruce-Banner-Hulk-out-Avengers-4

http://comicbook.com/marvel/2018/07/31/avengers-infinity-war-hulk-bruce-banner-issue-explained/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 × 1 =