Přijíždí první trailer k Rychle a zběsile 9

Jestli jste si mysleli, že celá série po osmičce zvolní, pak jste na omylu. Byl to zřejmé už z pohledů hlavního herce série, Vina Diesela, na Game Awards v prosinci 2019. Tam totiž oznámil, že už viděl čtyřminutový trailer na Rychle a zběsile 9 a přitom se chytal za hlavu. Ale nebojte, vy se budete chytat taky. Stačí zkouknout skutečně skoro čtyřminutový první trailer k této automobilové sérii.

Automobilové závody budou zase o něco šílenější a akční sekvence ještě absurdnější. Krom toho, ze řetězů utržení tvůrci, nám připravili pár drobných překvapení k devátému filmu. To, že se ve filmu objeví John Cena je již známý fakt. Po vzoru Dwaynea „The Rock“ Johnsona se začíná stále více objevovat ve světě filmů. Ale, že ztvární Jacoba, Domova bratra už je trochu nečekané překvapení. Takže dojde na dost brutální sourozeneckou rivalitu. Dále se k sérii vrací herečka Jordana Brewster, které hrála filmovou partnerku Paula Walkera a odešla poté, co Walker tragicky zahynul v průběhu natáčení sedmičky. A v neposlední řadě se vrací také postava Hana s tváří Sunga Kanga, o které jsme si všichni mysleli, že zemřel při Tokijské jízdě. Což nám tvůrci připomněli ještě v potitulkové scéně k šestému filmu.

No, bude to ještě hodně zajímavé a přijde mi, že jediná meta, na kterou ještě nedosáhli jsou automobilové závody ve vesmíru. Třeba se toho dočkáme v Rychle a zběsile 10. ? Nicméně premiéra devátého dílu „Fast ságy“ v režii Justina Lina je 21. května 2020.

Ondřej Blahut

KOUKNI SE  IFFKV 2023: festivalová přehlídka ve Varech právě začíná

www.comingsoon.net

Předchozí článek5 nejinteligentnějších zvířat na světě
Další článekInstagram maže pornohvězdám účty

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

fourteen − twelve =