Predator: Hunting Grounds vzdává hold své filmové předloze

Nový trailer na Predator: Hunting Grounds potěší všechny fanoušky slavné filmové předlohy.

Predator: Hunting Grounds je novým počinem studia IllFonic. To má na svědomí hororovou hru Friday the 13th: The Game. V podstatě půjde o asymetrický multiplayer, kde budete hrát 4v1. Takže buď budete v týmu čtyř vojáků, kteří se budou snažit zlikvidovat Predátora, anebo budete vy lovec z daleké galaxie a budete likvidovat lidské nepřátele. Důležité bude správné vyvážení obou týmů, což byl jeden z důvodů neúspěchu hry Evolve, která fungovala na stejném principu jako Predator: Hunting Grounds. Podle traileru bude mít Yautja stejné dovednosti jako mívá ve filmové předloze.

„Vytvořili jsme systém, kterému říkáme PREDKOUR. Představte si kombinaci parkouru a Predátora. Můžete s ním útočit z výšky i ze země, přesně jako ve filmech. Musí tedy umět šplhat po stromech a pohybovat z větve na větev a další konstrukce. Predkour byl pro nás největší výzvou. Chtěli jsme, aby jeho pohyb ze stromu na strom byl plynulý a zároveň jste se cítili nadlidsky, v podstatě splynuli s mapou,“ vysvětluje Jarred Gerritzen, kreativní šéf IllFonic.

Predator: Hunting Grounds je stále ve vývojové fázi. K hráčům by se měla hra dostat někdy během příštího roku. A tady je malý háček. S novým Predátorem se zatím počítá pouze jako s exkluzivitou pro Playstatiopn 4. Jak to celé dopadne, uvidíme za rok.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

one + five =