Predator: Hunting Grounds vzdává hold své filmové předloze

Nový trailer na Predator: Hunting Grounds potěší všechny fanoušky slavné filmové předlohy.

Predator: Hunting Grounds je novým počinem studia IllFonic. To má na svědomí hororovou hru Friday the 13th: The Game. V podstatě půjde o asymetrický multiplayer, kde budete hrát 4v1. Takže buď budete v týmu čtyř vojáků, kteří se budou snažit zlikvidovat Predátora, anebo budete vy lovec z daleké galaxie a budete likvidovat lidské nepřátele. Důležité bude správné vyvážení obou týmů, což byl jeden z důvodů neúspěchu hry Evolve, která fungovala na stejném principu jako Predator: Hunting Grounds. Podle traileru bude mít Yautja stejné dovednosti jako mívá ve filmové předloze.

„Vytvořili jsme systém, kterému říkáme PREDKOUR. Představte si kombinaci parkouru a Predátora. Můžete s ním útočit z výšky i ze země, přesně jako ve filmech. Musí tedy umět šplhat po stromech a pohybovat z větve na větev a další konstrukce. Predkour byl pro nás největší výzvou. Chtěli jsme, aby jeho pohyb ze stromu na strom byl plynulý a zároveň jste se cítili nadlidsky, v podstatě splynuli s mapou,“ vysvětluje Jarred Gerritzen, kreativní šéf IllFonic.

Predator: Hunting Grounds je stále ve vývojové fázi. K hráčům by se měla hra dostat někdy během příštího roku. A tady je malý háček. S novým Predátorem se zatím počítá pouze jako s exkluzivitou pro Playstatiopn 4. Jak to celé dopadne, uvidíme za rok.

Martin Kudělka

Předchozí článekPlanet Zoo se na Gamescomu pochlubilo dvěma novými trailery
Následující článekZhrzená manželka je horší, než dostat drátem do oka

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

fourteen − 5 =