Pokračování seriálu Beverly Hills 90210 definitivně končí

Televizní stanice CW ruší seriál 90210

Televizní stanice CW se rozhodla po pěti letech zrušit seriál 90210, jehož vysílání začalo v září roku 2008. O zrušení seriálu se uvažovalo již dříve, nakonec však získal další díly k dobru. Důvodem jeho zrušení je dlouhodobě nízká sledovanost. Seriál se nakonec dočkal celkově pěti sérií. Poslední velké finále je naplánováno na 13. května 2013.

90210Seriál zachycuje osudy generace rodiny Millsových po té, co se přestěhovali z Kansasu do bohaté čtvrti Beverly Hills v Kalifornii. Hlavními hrdiny seriálu jsou Annie Mills a její adoptovaný bratr Dixon, kteří se snaží zapadnout do nové školy a najít si kamarády. To jim ztěžuje fakt, že jejich otec Harry přijme na škole West Beverly Hills místo ředitele. Annie se začne věnovat zpěvu a společně s bratrem si navzájem pomáhají vypořádat se s cizím prostředím. Annie začne kamarádit s rozmazlenou Naomi (AnnaLynne McCord) a populárním sportovcem Ethanem (Dustin Milligan). Z dalších postav se v seriálu objevují Navid Shirazi (Michael Steger) nebo Silver (Jessica Stroup).

90210 je remakem slavného seriálu z devadesátých let Beverly Hills 90210 (dočkal se celkem 296 dílů). Například pilotní díl předělaného 90210 kopíruje první díl původního seriálu Beverly Hills 90210. Zachovány zůstaly i některé postavy, které pouze zestárly a zmoudřely. Jedná se o herce Jenny Garth (Kelly Taylorová), která hraje výchovnou poradkyni, dále  Shannen Doherty (Brenda Walshová), Joe E. Tata (Nat Bussichio) a Ann Gillespie (Jackie Taylorová).

KOUKNI SE  Harry Potter se vrací, vznikne seriál

 

Martina Zbránková

Předchozí článekDvojitá recenze: Terapie láskou očima dámského i pánského publika
Následující článekRozhovor: Jak vznikal nejlepší Oscarový plakát všech dob?

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × 2 =