Pokračování Batmana od Bena Afflecka zná svého záporáka! Kdo jím je?

Pokračování Batmana od Bena Afflecka v DCEU zná svého záporáka!

 

 

Včera na svém twitteru v pozdních hodinách šokoval Ben Affleck DC fanoušky uveřejněním záběru zachycujícího ikonického záporáka Batmana, kterým je Deathstroke, padouch, kterého jste mohli zahlédnout jako hlavního záporáka v druhé sérii seriálu Arrow. Pojďme si shrnout vše, co víme o tomto chystaném filmu a uvolněném záběru!

Vše nastartovalo uveřejnění snímku Batman v Superman. Ačkoli film ve všeobecném hodnocení kritiků pohořel, přesto zaznamenal pro teprve začínající DC Cinematic Universe několik úspěchů. Jedním z nich bylo právě originální vykreslení dnes jednoho z nejikoničtějších superhrdinů DC, Batmana. Ten vyvoval velkou vlnu úspěchu a diváci se jej nemohli nabažit. Proto vedení požádalo Oscarového režiséra Bena Afflecka, známého snímky jako Argo nebo Gone baby gone, aby režíroval a hrál ve svém vlastním Batmanovském filmu. Ten nabídku přijal a dal se dohromady se scénáristou TV seriálu Flash, Geoffem Johnsem.  Chystaný snímek je dodnes uveden jako Untitled Batman reboot  a tají se jakékoli informace s chystaným snímkem společné.

Tvorba snímku vzbuzuje velkou pozornost a provází ji různé spekulace. Například odvěký přítel Bena Afflecka, Matt Damon, prohlásil, že by si rád po jeho boku zahrál supehrdinu či superzáporáka a vypomohl se scénářem. Na scénáři se také má podílet režisér 300, Watchmen nebo právě nově vzniklého filmu Batman v Superman, Zack Snyder. Ten by také rád film produkoval. O obsahu filmu však nepadla žádná konkrétní informace až do včerejší noci.

KOUKNI SE  Představitelka Ellie ze seriálu The Last of Us se identifikuje jako nebinární

 Kdo to vlastně je Deathstroke?

Deathstroke, neboli Slade Wilson, je bývalý voják, který se zbláznil po několika až příliš podařených armádních experimentech. Slade sice získal supersílu, reflexy, inteligenci a regenerační schopnosti, ztratil ovšem sebekontrolu a zapomněl na to, kým byl. Změnil se v nájemného zabijáka a začal svůj nový život jako Deathstroke. Povedlo se mu zavařit nejen Batmanovi, ale například i Green Arrowovi nebo týmu Teen titans, kde patří i Cyborg. Objevil se například i v Justice league nebo komiksové sérii Gods among us. První zmínka o něm je v komiksu The new Teen titans two v roce 1980, kde ho pod svým perem vykreslil autor Marv Wolfman s pomocí George Pereze.

Deathstroke in Arrow

 Kdo by mohl Deathstrokea hrát?

To je otázka, na kterou ještě není jednoznačná odpověď. Diváci by rádi viděli Australana Manu Benetta, který přesvědčivě vykreslil tuto postavu v komiksovém seriálu Arrow. Nový DC Cinematic Universe však nechce se seriálovým světem mít nic společného, a tak se diskutuje například o herci a režisérovi Joe Manganiellovi, kterého můžete znát například jako Brada ze sitcomu Jak jsem poznal vaši matku.

Toto je fanouškovská tvorba, jak by Joe Manganiello mohl vypadat jako Deathstroke.

Z těchto záběrů sice není jasné, co Deathstroke dělá, ale komiskoví znalci se domnívají, že se nachází na Flying Fox, letadlo, které používá k přepravě Justice League. Jisté ale je, že se objeví v některých z následujících DC filmů. Jestli to bude 17. listopadu v Justice league nebo až o rok později v předělávce Batmana, to ukáže čas. Rozhodně je ale s tímto nevyzpytatelným žoldákem na co se těšit!

KOUKNI SE  Princ Mamánek Jana Budaře míří do kin

 

Pavel Melotík

 

Zdroje: http://www.csfd.cz/film/323329-untitled-batman-reboot/diskuze/

http://comicbook.com/dc/2016/08/29/heres-why-dc-fans-are-freaking-out-about-deathstroke/

http://comicbook.com/dc/2016/08/29/is-joe-manganiello-playing-deathstroke-in-the-dceu-/

What Joe Manganiello Could Look Like as Deathstroke

Předchozí článek5 mýtů o škodlivosti nezávazného sexu. Víte, že na něm není nic špatného?
Následující článekNejlepší horory všech dob

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

twelve − 11 =