Podívejte se na záběry z chystaného Age of Empires IV

Všichni, kdo se chtěli dozvědět něco více o chystaném Age of Empires IV, upírali oči k akci X019, kde vývojáři přislíbili ukázat něco ze hry. Dočkali se.

Kolem chystaného Age of Empires IV se toho moc neděje. Jediné, co se ví, že se na něm usilovně pracuje a že vyjde během příštího roku. Více informací měla přinést akce X019, kde Microsoft slíbil fanouškům ukázat něco málo ze hry. Akce X019, která se věnuje Xboxu a hrám, které na něm vycházejí, skončila před pár dny a fanoušci legendární série se dočkali. Microsoft ukázal krátké video z chystaného nového dílu.

Nové díl hraje až moc barvami.

Studio Relic Entertainment, které má hru na starosti, připravilo asi minutovou ukázku, která nám toho moc neprozrazuje. Ale přece jenom jsme se něco málo dozvěděli. Hra se bude odehrávat ve středověku. Na videu jsou znatelné dvě herní frakce, Briitové a Mongolové. Menší překvapení napříč celým internetem vyvolala zvolená paleta barev, která je na můj vkus až moc křiklavá. I tak vypadá grafické zpracování výtečně. Bohužel, to nejdůležitější, datum vydání, stále nevíme. Snad to bude příští rok. Pro opravdu netrpělivé hráče připomínám, že před pár dny vyšel Age of Empires II: Definitive Edition a vypadá opravdu hezky.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

11 + sixteen =