Která herní hrdinka je nejvíce sexy? A která se do žebříčku vůbec nedostala? Pokochejte se největšími kráskami, které se objevily na našich monitorech.

Krásné ženy se na obrazovkách monitorů objevují od nepaměti. Mnohdy jejích vzhled až hraničí s nevkusem. Zvlášť v japonských hrách často narazíme na ženy dívčího vzezření, které dávají na odiv své někdy až příliš bujné křivky v kostýmech, které více odhalují než zahalují. Sexy ženy však nenajdeme jen ve hrách asijské produkce. I my se můžeme pochlubit hrdinkami, které nedají spát nejednomu hráči. V tomto článku se podíváme na pět nejvíce sexy hrdinek, na které jsme mohli při hraní narazit. Pokud se v článku neobjevila vaše favoritka, neváhejte napsat vaši sexy hrdinku do komentářů.

5Miranda Lawson (Mass Effect)

Určitě všichni z vás čtenářů znáte kultovní sérii Mass Effect. Pokud jste však uplynulých patnáct let žili mimo civilizaci nebo vás jen hry zkrátka nezajímají, prozradím vám, že jde o špičkové vesmírné akční rpg. My se tu však nebavíme o Mass Effect kvůli jeho kvalitám. My se zaměříme na jednu z hlavních postav a to na přitažlivou černovlásku Mirandu Lawson. Miranda je důstojníkem oddílu Cerberus a musím podotknout že je neskutečně sexy. Pokud vás pohled na ní Mirandu rozpálil, těšte se na další příčky, bude pekelně horko.

Zpátky
Předchozí článekTrailer: Tom Hardy jako šéf mafie ve filmu Capone
Následující článekSexting – živá voda vašeho sexuálního života

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × 4 =