Pět nejhorších erotických scén roku 2016

Udělat erotickou scénu dobře, to je umění. Je zde tolik dílků, které do sebe musí zapadat. Důležitá je chemie mezi oběma herci, správné vybrání světla, hudba. Zároveň musí režisér vymyslet scénu tak, aby nebyla moc umělá, nebo na druhou stranu nepřipomínala video z pornhub. Většina filmařů se docílit dokonalé erotické scény nepovede. Je zde pouze málo těch opravdu zapamatovatelných, kvalitních scén. Roku 2016 tomu nebylo jinak. Podívejme se zde na pět opravdu nepovedených erotických scén minulého roku.

5. Lovec: Zimní válka

Lovec: Zimní válka je rozhodně jeden z těch povedenějších titulů, které se snaží přetransformovat klasické pohádky do akčního, holywoodského pojetí. Příběh se točí okolo ledového království obývaného velkými vlky a sovami. Dvojici hlavních hrdinů ztvárnili Jessica Chastain a Chris Hemsworth. Dva elitní lovci, kteří spolu vyrůstali a jsou do sebe zamilovaní. Zrovna tady je ovšem chemie obou na bodu mrazu a náznaky něčeho, jako je fyzický projev lásky jsou opravdu úsměvné. Ano, sice má film rating 13+, ale v pohádce má být láska důležitým motivem a nemusí jít zrovna o hardcore scénu. Tyto směšné dotyky na první pohled chladných a drsných lovců kazí dojem celého filmu.

4. Padesát odstínů černé

Vlastně každý okamžik tohoto filmu je naprostým zmarem. Jestli jste si mysleli, že již nemůže být nic horšího než Padesát odstínů šedi, tak jste na omylu. Marlon Wayans je autorem i hlavní postavou této parodie. Marlon je vůbec král parodií. Problémem je, že když začínal, parodie ještě za něco stály. Viz. Scary Movie 1. Nejsme tu zde ale proto, abychom hodnotili parodii jako takovou. Jsme zde proto, abychom poukázali na opravdu nepovedené erotické scény. Zde je to až nechutné. Jak Wayans směšně svírá svá nepovedená, uměle vytvořená varlata a malý penis. Či scéna kdy je chudák Wayans zbaven panenství matriarchou Florence Henderson. Víme, že jde o parodii, ale co je moc, to je moc. Takovéto filmy kazí průmysl a měly by se zakazovat.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

3. Batman vs Superman

Film Batman vs Superman dopadl hodně špatně. Zklamání milionů diváků po celém světě bylo hodně slyšet a DC budou mít co dělat, aby si svou reputaci napravilo. V komiksových filmech často vídáme nějaké bleskurychlé, krátké erotické scény. V tomto filmu je sice potenciál na pěknou erotickou linku v podání Supermana a jeho lásky Lois, ale je to tak špatně zpracované, že to celkovému dojmu z filmu ubírá zase nějaká ta procenta. Superman se vrací po těžkém dni domů a nachází svou milou ve vaně. Mohla z toho být krásna erotická scéna, ale díky ratingu 13+ a hloupému Zacku Snyderovi se z toho stala směšná podívaná. A to přitom známe to nadšení komiksových nerdů, co se týče erotických scén obecně.

2. Grimsby

Sacha Baron Cohen se vrátil zpět se svým ulítlým, nechutným, hořkým a dle mnohých pobuřujícím humorem, který předvedl například ve filmu Borat. Film Grimsby pojednává o dvou od sebe odloučených bratřích a jejich vzájemném znovuobjevení. Film je vcelku vtipný a má ráz. Oba bratři jsou stejné krve, ale jejich život se ubíral úplně jinými směry. Jeden je typickým anglickým fotbalovým chuligánem a alkoholikem, ten druhý zase vycvičeným špionem. Film celkem ujde. Co mu ale výrazně strhává procenta je šokující a neočekávaná scéna, ve které jsou nuceni se skrýt ve vagíně slonice. Následně jsou nuceni stát se součástí sexu mezi slonem a slonicí, který vyvrcholí v absolutní a nechutnou penetraci slona. Pokud jste slabší povahy, rozhodně nedoporučuji tuto scénu sledovat. Odpad a škoda.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

1. Buchty a klobásy

Ne! Nejedená se o žádné nízkorozpočtové české porno. Jedná se o animovaný film, ve kterém účinkují potraviny. Ty se snaží nalézt pravdu o své existenci. Dabing hvězdných herců jako Seth Rogen nebo Bill Hader, a Pixar. Co víc si přát? No, problémem je, že se nejedná o film pro děti. Tento animák je hodně sprostý, možná rekordně sprostý. Dokonce dojde i na erotickou scénu. Párek, který penetruje hotdogový rohlík a podobně. No prostě zkrátka nepovedená věc se vším všudy. Trapné, bizarní, zesměšňující filmový průmysl. Tohle opravdu ne!

autor: Tomáš Smutník

zdroj: http://www.whatculture.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × five =