Pět nejdivnějších sexuálních scén ve filmu

Sex ve filmu. Věc, která se skrze uplynulé století stala nejdiskutovanější a také samozřejmě nejlukrativnější možností filmu. Stovku let trápí režiséry, jak by ho měli vyjádřit. Ke kladným bodům konce cenzury připadá i to, že se láska může ve filmu objevit v mnoha způsobech. Jenže tyhle způsoby nemusí vždycky být zrovna nejcitlivější. Často se jedná o nechuťárny, které by se vyjímaly, dokonce často vyjímají, i na Festivalu otrlého diváka. Myslím, že sadu z nich nebudete ani znát. Je to výběr toho nejlepšího z mé filmotéky. Z důvodu výzkumu jsem pro vás veškeré scény znovu nakoukal a přináším seznam pěti nejdivnějších z nich, které vám dají silný zážitek do konce života.

Crash

Každý filmový fajnšmekr určitě navštívil před necelým rokem výstavu Davida Cronenberga na Staromáku. Měli jsme možnost rozšířit si obzor o jednu z největších tváří kanadské kinematografie.  A vedle velkých děl se objevil jeden celkem nevýznamný klenot, který ale vynikal jednou z nejstrašidelnějších sexuálních scén v historii. Crash pojednává o páru, který zažije při automobilové nehodě stav blízký smrti. A co je podobné pocitu umírání podle Davida? Orgasmus! Takže náš pár se schválně vystavuje automobilovým nehodám a při těch spolu mají sex. Asi si myslíte: „Wow! To je nechutný!“ Není. Víte, co podle Davida vypadá jako vagína? Otevřená řezná rána ve stehně.

Braindead – Živí mrtví

Kdo by neznal Petera Jacksona. Skvělý režisér, který byl nominován na Oscara za svoji triologii Pána Prstenů. Film, za který se stydí dodnes, se motá kolem zamilovaného páru. Svatbu se ale snaží překazit panovačná matka. A to dokonce po své smrti. Oficiální text distributora Kousne ji totiž obávaná krysí opice, která z ní udělá olezlou zombie. Konec oficiálního textu distributora Film se naštěstí od většiny ostatních adeptů tohoto žebříčku ani nesnaží působit seriózně. Silný komediální pocit filmu totiž dodává i scéna, ve které spolu mají zombie sex. Když se nad tím zamyslíte, Peter se k scéně vrátil. Protože celá jeho série Hobit je vlastně obskakování mrtvoly.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

Vražedná sekera II

Není žádnou náhodou, že nejvíce scén obsahujících sex najdete v hororech. Producenti počítají s tím, že stejně dostane film věkové omezení. Tak proč nenechat své milé režiséry užít si při tvorbě peprnějších záležitostí? A díky tomu máme takové poklady světové kinematografie, jako je romantické milování pod širou oblohou ve Vražedné sekeře II. Příběh je skromný. Jediná přeživší jedničky vyráží zpátky do prokletého močálu, aby pomstila své přátele. A co je nejlepší nápad, když bydlíte blízko prokletého močálu? Mít styk venku ve křoví! Chlápek z lásky přímo ztratí hlavu. Navíc je vše ke zhlédnutí na Youtube!

 

Intimní tajemství

Další do skupinky hororových specialit. Tentokrát se ale kolem intimních partií těla točí celý děj. Středoškolačka a zarytá katolička Dawn hlásá po celé škole ohavnost předmanželského sexu. Při jedné ze svých přednášek potká Tobeye. Ten se ji pokusí znásilnit. A její vagína si pro to najde svůj vlastní obraný mechanismus. Vagina dentata. Ozubená vagína, která zkrátí vše, co se do ní pokusí proniknout. Tomu říkám boží zázrak! Ale je pravda, že násilníci si nejspíše takový trest zaslouží. Dawn si uvědomí, že má ve svém těle zbraň proti každému muži. Ale nebudeme si lhát. Tu mají ženy i bez zubů.

 

Vojížděči vodpadků

Film, který jsem přímo pro vás vybral z mé knihovny největších děl kinematografie. Film debutoval v Česku na Festlivalu otrlého diváka. Ani se nejedná o horor. Jde o nízkorozpočtový snímek, který měl původně být pouze puberťáckým vtipem. Byl natočen na VHS pásku. A ty byly rozházeny po celém městě, kde vznikl. Záznamy, kde pravděpodobně mentálně retardovaní jedinci dávají do jablek žiletky, jedí palačinky s jarem a hlavně mají sex se vším, co najdou vedle silnice, brzo opustily státy. Našim hlavním protagonistům stačí k radosti jen opuštěné odpadky na tamnější skládce. Pořád lepší love-story, než Stmívání.

 

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších seriálových záporáků

Jiří Makovský

Předchozí článek5 nejlepších fantasy filmů roku 2016
Následující článekRozhovor: Tom Cruise o vedení náboženské sekty: „Scientologie je překrásné náboženství“

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

six + 3 =