Pět filmových chyb v seriálu Živí mrtví

Když se svět dozvěděl, že televizní stanice AMC připravuje seriál ze zombie tematikou, tak se začal nejeden nerd a fanoušek komiksů neskutečně těšit. I když byla očekávání od tohoto seriálu na motivy veleúspěšného komiksu od Roberta Kirkmana veliká, nikdo nečekal takovou vlnu zájmu a pozitivních reakcí. Po první řadě seriálu se ihned vědělo, že vznikne rozhodně více sérií. Do této doby má seriál 99 dílů a další jsou už na cestě. Seriál rozdělil fanoušky na dva tábory. Na ty, kterým se nelíbí, jak se seriál odchyluje od komiksu, a ty, kterým to je šumafuk a seriál se jim líbí. Ať už stojíte na jakékoliv straně, musíte uznat, že tento seriál je dnes jedním z nejikoničtějších seriálů a můžeme ho v popularitě řadit možná i vedle Hry o trůny.

Dnes se podíváme na pět filmových chyb v tomto seriálu. Ukážeme si, co se dostalo až do televize, a co by tam nejspíše nemělo být.

1. Měnící se disky u auta

V klasické scéně, kdy Daryl odpoutává pozornost dotěrných zombíků prostřednictvím hluku z auta, je možné vidět měnící se disky u auta. Disky se mění s chromovaných na klasické několikrát za sebou. Jako by Daryl každou chvíli měnil auto.

2. Glennova helma

Glenn, jedna z nejoblíbenějších postav seriálu, se chystá s Tarou na akci proti zombíkům. Nasazují si helmy, aby odvrátili nebezpečí z kousnutí. V jedné scéně je vidět, jak si Glenn nasazuje helmu a zavazuje řemínek. V druhém záběru už má ale řemínek rozepnutý. Asi režiséra zprdnul za to, že ho škrtí a kašle na něj.

KOUKNI SE  Report z KVIFF – Běsi ve Varech #2: Indonéské prokletí na dálnici

3. Záhada krvavé ruky

Beth se snaží dostat do kanceláře jednoho z jejích trýznitelů. Když se konečně dostane dovnitř, tak vidí nešťastnou Joan, jak leží na zemi s prořízlou žílou od nůžek. Joan chtěla spáchat sebevraždu. Má celou ruku a zákonitě i prsty od krve. Když však přijde další záběr, tak jí krev z ruky úplně zmizí.

4. Záhada benzínu

Pátá série se potýká s tím, že většina hlavní skupiny se potýká s nedostatkem všeho. Vlastně již ve čtvrté episodě jim kompletně došel benzín do aut. Benzín je naprosto vzácná věc. Proto stojí zamyšlení, jak mohou v páté sérii pořád jezdit do nekonečna auťáky? Buď vymysleli, jak pohánět auta pomocí zombíků, nebo opravdu nevím.

5. Guvernér

Guvernér je pořádný parchant. Jedna z nejnáviděnějších postav seriálu. Když člověk vidí, jak se chová, chce se mu rozsekat televizi. V jedné scéně zajme Maggie a snaží se ji vyslýchat. Sundá si na to pásek. V další scéně ho však opět má na sobě.

autor: Tomáš Smutník

zdroj: http://www.moviemistakes.com

Předchozí článekPrewiew: Absolver je kombinací bojovky a RPG v otevřeném světě
Následující článekQuentin Tarantino natočí thriller o brutálních vraždách podle pravdy

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

19 − 9 =