Papírový dům: Španělský lupičský fenomén se hlásí znovu o slovo. Vzdát se nepřipadá v úvahu!

Pátá řada Netflixovského hitu se představuje prvním oficiálním trailerem. Denver, Tokio, Lisabon a Profesor čelí extrémnímu nebezpečí. Poslední řada světově úspěšné akční série je naditá akcí, emocemi a epickými akčními scénami. Showrunner slibuje, že půjde o nejepičtější sérii ze všech – což i podle traileru tak vypadá.

Populární lupičský seriál Papírový dům se dočkal už čtyř řad a nyní nám představuje trailer závěrečné páté řady, která frančízu uzavře. Ta poslední dorazila před rokem a poslední řada měla kvůli koronavirové epidemii půlroční zpoždění. Netflix se nakonec rozhodl že závěrečných deset epizod naservíruje ve dvou vlnách. Prvních pět epizod závěrečné řady bude uvedeno 3. září a zbytek 3. prosince.

Epická řežba nahrazuje komorní lupičskou akci

Vypadá to, že se můžeme těšit více na akční řežbu a boj plný přestřelek – nežli na klasické heistové momenty, kterými se seriál proslavil. Už nebudeme svědky důmyslně prováděných loupeží, ale nastává boj na život a na smrt. Lupiči jsou uzavřeni v bance z minulé řady a nečelí pouze policii, ale i armádě. Trailer sází na výbuchy, přestřelky a silné emoce. Tvůrci prohlásili, že první část bude hodně akční – zato ale druhá část půjde po osobních příbězích titulních lupičů, což bude sloužit jako hlavní rozloučení se s diváky.

„Strávili jsme skoro rok přemýšlením, jak nejlépe naši bandu rozpustit. Jak položit Profesora na lopatky, jak některé postavy dostat do situací, jež nepůjdou zvrátit. Nakonec jsme přišli s pátou sérií. Bude to nejepičtější a nejvíc vzrušující série ze všech.“ dodal showrunner a vrchní scenárista Álex Pina.

KOUKNI SE  David Švehlík v novém filmu FENTASY plném drog

Oficiální synopse nám o poslední řadě prozrazuje: Parta je odříznutá v centrální španělské bance už více než 100 hodin. Podařilo se jí zachránit Lisabona, ale po tom, co ztratila člověka z vlastních řad, na ni čeká její dosud nejtemnější hodinka. Profesor byl zajatý Sierrou a vůbec poprvé nemá žádný únikový plán. A když už to vypadá, že se nemůže pokazit nic dalšího, na scénu nastupuje silnější nepřítel, než jakýkoliv, kterému se dosud protagonisté postavili: Armáda. Blíží se konec největší loupeže v dějinách a to co začalo jako loupež, se mění ve válku.

První část bude mít premiéru 3. září na Netflixu a druhá část 3. prosince.

Viktor H.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eighteen + seventeen =