Letošní Blizzcon opravdu nešetří novinkami. Oznámen byl například OverWatch 2. Na své si přijdou i fanoušci legendární rubačky Diablo. Byl oznámen čtvrtý díl a slibuje návrat ke svým kořenům.

Přiznejme si, že Diablo 3 byla celkem pěkná, ale ne moc dobrá hra. Proto jsem se velmi rád vracel ke starším dílům, které byly doopravdy výborné hry. Tedy hlavně k druhému dílu, který ještě nestačil zestárnout, tak jako jeho starší bráška. Přesto jsem se modlil, aby Blizzard vydal nový díl a udělal ho zase pořádně temný a hlavně hratelný, tak jak bylo Diablo 2. Nyní byly nejenom moje motlidby vyslyšeny.

Čtyřka by se měla vrátit k temné, goticky vyhlížející atmosféře, kterou známe z Diabla 2. Navíc by měla být i dost brutální. Autoři prý nebudou šetřit krví. Z druhého dílu by měly být i třídy postav. Zatím jsou potvrzeny tyto tři třídy. Čaroděj, Druid nebo můj oblíbený Barbar. Potvrzeno bylo i PvP nebo obchodování mezi jednotlivými hráči. Soubojový systém si hra bere z předchozího dílu, jelikož ten byl, jako jedna z mála věcí, fakt vynikajicí a plynulý. Z obou trailerů toho zatím nejde moc vyčíst, doufejme tedy, že Blizzard uvolní co nejdříve dalsí informace. Do té doby nezbývá hráčům, než se modlit. že se Diablo 4 opravdu povede.

Martin Kudělka

Předchozí článekBylinkový speciál: Jak pěstovat bylinky v bytě?
Následující článekHlavní trailer na seriál Zaklínač na Netflixu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × 4 =