Nová generace konzolí sice již pomalu klepe na dveře, ale informací o nich máme jen poskrovnu. Největší tajnosti dělá Sony s konzolí PS5. Jak je na tom nový Playstation?

Na konci tohoto roku bychom se měli dočkat nové generace konzolí. Objeví se nový Xbox i nový Playstation. Co se týče informací, které společnosti o nových konzolích dodaly, moc jich opravdu není. Microsoft byl o něco sdílnější a známe dokonce i vzhled nového Xboxu. To Sony stále zarytě mlčí. Co se týče vzhledu, po internetu koluje pouze fotka údajného devkitu PS5 a pár velmi futuristických návrhů, jak by mohl nový Playstation vypadat. Co tedy víme o nové konzoli od Sony?

Tak například byly nedávno spuštěny stránky, kde bude Sony zřejmě postupně odhalovat informace o novém PS5. Již nyní se na ně můžete zaregistrovat a mít tak novinky hezky za čerstva. Co se týče technických parametrů, které jsou zatím známy, o nich jsme psali ve starším článku zde. Mimo jiné jste se v něm mohli dozvědět, že nový Plystation vyjde o letošních Vánocích. Od té doby moc nových informací nepřibylo. Víme, jak bude vypadat nové logo. Spekuluje se, že Sony není stále rozhodnuto, za jakou cenu bude novou konzoli prodávat. A taky, že jedním z launch titulů by měl být nový Ratchet & Clank. Nyní přibyla zajímavější informace, o které se také už před časem spekulovalo. Nová PS5 přehraje většinu titulů z předchozí generace. Už bylo na čase, Sony se zpětné kompatibilitě dlouho bránilo. Vypadá to, že s příchodem nové generace si konečně zahrajeme i starší kousky bez nutnosti vlastnit novou, a zároveň i starou konzoli od Sony. Zda tomu tak skutečně bude, uvidíme až na Vánoce.

KOUKNI SE  Podpořte českou adventuru 1428: Shadows over Silesia

Martin Kudělka

Předchozí článekFilmové konce, které jsou těžce urážlivé
Následující článekRecenze: Velká cesta kilem za Čingischánem

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × four =