Nové Plants vs. Zombies vychází za měsíc

Spekulace se nakonec ukázaly jako pravdivé. EA oznámilo pokračování Plants vs Zombies. Ponese název Battle for Neighborville a bude vycházet ze střílečkových dílů Garden Warfare.

Na jednu stranu mám radost, že se dočkáme nového Plants vs. zombies. Na druhou stranu mě trochu mrzí, že se opět bude jednat o pokračování střílečkového Garden Warfare. Osobně bych uvítal pokračování původního tower defense Plants vs Zombies, které by se tentokrát dostalo, kromě mobilních telefonů, i na počítače a konzole. Ale věnujme se novému dílu s názvem Batlle for Neighborville.

Vývojáři nám kromě traileru a data vydání poskytli i spoustu informací o smaotné hře. A to včetně hardwarových požadavků. Ty naštěstí nejsou nijak přehnané, takže PC hráči nemusí bít na poplach. Minimální požadavky jsou alespoň procesory AMD FX-4350 či i3-3220, grafické karty Radeon HD 7730 nebo Geforce GT 640. Co se týče doporučených požadavků, ty jsou následující. AMD FX-6100 či i5-3570 a grafická karta GTX 970 nebo Radeon R9 285. Samozřejmě nejsnadnější bude si zahrát hru na PS4 nebo Xbox One.

Postaviček bude opět spousta. Určitě se opět dočkáme Peashootera, Rose nebo Chompera. Samozřejmě se dočkáme i zbrusu nových postav. Map, na kterých se bude bojovat je zatím 11, ale věřím, že to není konečné číslo. Velkou novinkou by měl být split-screen. Co se týče data vydání, to je stanoveno na 18. října. Hra vyjde na PC, PS4 a Xbox One. Pokud však by jste si chtěli zahrát hru dříve, je tady pro vás Founder’s Edition, která vám kromě exkluzivních odměn nabídne i předběžný přístup do hry.

KOUKNI SE  Zombie akce Days Gone bude mít svou filmovou podobu

Martin Kudělka

Předchozí článekKrajky, latex, nebo spoďáry po babičce?
Následující článekApple Arcade je nová herní služba od Applu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

nineteen + 13 =