Jedna z nejdiskutovanějších her minulých let, vesmírný survival průzkumný titul No Man’s Sky, dostala zcela nový trailer. Ten ukazuje, jak bude hra vypadat na nové generaci konzolí.

No Man’s Sky patřila ještě před vydáním k nejočekávanějším hrám té doby. Procedurálně generovaný svět, který sliboval téměř nekonečný vesmír k prohledávání, zkrátka lákal. Hra nakonec vyšla v roce 2016 a byl to víceméně průšvih. Hru zabíjela nuda, minimum možností, co v takto rozsáhlém světě dělat. Vývojáři se však ke kritice postavili čelem a usilovně začali pracovat na updatech, které přidávaly zcela nový obsah a opravovaly chyby.

Nyní, v roce 2020, je třeba se klukům a holkám z Hello Games poklonit. Nejenomže původně špatnou hru neposlali k ledu, ale za ty roky z ní udělali hratelný a docela zábavný titul. Nyní je venku trailer, který ukazuje představuje hru v next-gen verzi. No Man’s Sky bude na nových konzolích vypadat naprosto úžasně. Mluvit se dá i kratších nahrávacích časech nebo stabilnějších FPS. Pokud jste na tuhle hru již dávno zanevřeli, s příchodem nové generace bude ta nejlepší doba dát téhle vesmírné hře ještě jednu šanci.

Martin Kudělka

Předchozí článekZemřel Sean Connery. Prvnímu Bondovi bylo 90 let.
Následující článek5 mobilních her, které si musíte zahrát

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

four × two =