Přijde vám volant k PC jako naprostá zbytečnost? V následujícím článku vám ukážeme herní periferie, které slovo zbytečnost povýšily o úroveň výše.

Herní periferie patří k hraní jako takovému snad odjakživa. Obvykle mají za úkol zintenzivnit, popřípadě vylepšit náš zážitek z hraní. Jako příklad uveďme všemožné volanty nebo joysticky. Na druhou stranu však taky existují periferie, které vám sice zintenzivní váš herní prožitek, ale jejich používání přinejmenším na uváženou. Určitě se každému z vás vybaví světelné pistole, které byly populární hlavně v minulém tisíciletí. My se však v tomto článku ukážeme periferie, u kterých si budete klepat na čelo.

4Dj Hero Turntable

V roce 2005 se objevila úspěšná série hudebních her Guitar Hero. Hru jste ovládali za pomoci speciální kytary tak, že jste na dané tóny mačkali určená tlačítka. Pohyby opravdu věrně napodobovaly hru na kytaru. Šlo o úspěšný koncept, tudíž není asi překvapením, že se objevili i další nástroje, se kterými jste mohli ve výsledku vytvořit virtuální kapelu. Vývojáři samozřejmě mysleli i na milovníky elektronické hudby a vydali spin-off Dj Hero. Místo kytary jste dostali speciální konzoli. Spojení gramofonu a mixážního pultu. Myšlenka to byla dobrá, bohužel při hraní se dostanete ke kameni úrazu. To působí nepřirozeně a po nějaké době i otravně. Pokud se chcete stát DJem, tohle nebude ta správná cesta.

KOUKNI SE  Bohemia Interactive získala silného partnera z Číny
Předchozí článekTrailer: Netflix připravuje romantickou hudební komedii o Eurovision
Následující článekRostou! Houby všude kolem nás – co s nimi a jak na ně

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

nine + 13 =