Největší klišé v hororových trailerech

Klišé nejen v hororových filmech jsou dnes důvěrně známou záležitostí. Jenže v posledních letech některé klišé momenty prorostly do samotných trailerů k daným hororovým filmům. Na těch deset nejčastějších jsme se zaměřili v následujících řádcích.

Jelikož budeme mluvit o několika detailech některých zápletek, může se stát, že sami přihodíme jedno klišé. I tentokrát jsme se nevyvarovali několika nebezpečných spoilerů!

Zadní

10. Předstírání, že jde o jiný žánr

Trailery na hororové filmy mají tendenci lákat diváky na falešný pocit bezpečí. Především tím, že zprvu působí jinak. Vůbec ne jako horor ale spíše jako romantická komedie nebo rodinná podívaná pro všechny věkové kategorie, dokud nedojde na zlověstnou zápletku. Zprvu to pro diváky byl působivý trik, který ale časem zevšedněl. Když klikneme na trailer k filmu s názvem Pátek třináctého nebo Resident Evil víme, že jde o hororové fláky. Ale takový Noční let vás zprvu může téměř přesvědčit, že jde o romantickou komedii. Ale odhalí svou skutečnou tvář, díky které se dnes už budeme cítit frustrovaní než okouzlení.

Zadní

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

16 − fourteen =