Nejpřeceňovanější herečky Hollywoodu

Vytvořil jsem pro Vás žebříček z mého pohledu nejpřeceňovanějších hereček Hollywoodu. U každé herečky najdete zdůvodnění. Obecně lze shrnout, že přeceňujeme krásu herečky, její herecké umění může v pozadí odpočívat.

5Charlize Theron

Má velmi přísný výraz. Tvrdá žena. V posledním šíleném Maxovi a jeho zběsilé jízdě byla tvrdší než sám Max. Ve filmu od Netflixu s názvem Old Guard je opět drsná. Viděli jste ji v nějakém dramatu? Já ano, ve filmu Zrůda. A nebyla to žádná dramatická jízda, její výkon byl unylý. Dívejte se na filmy, v kterých herečky musí předvést víc než se přísně dívat.

4Margot Robbie

Krásná herečka. Jim Carrey o ní prohlásil, že nepotřebovala ani polovinu talentu, aby v Hollywoodu uspěla. Protože je krásná. V Tenkrát v Hollywoodu jste mohli obdivovat její nohy a úsměv. Stejně tak její tělesné přednosti ve Vlkovi ve Wall street. V Sebevražedném oddílu se snaží předvádět, jako šílená, ale šílenost jí moc předvádět nejde. Zatím žádná dramatická role, která by vyžadovala víc než roztáhnout nohy.

3Scarlett Johansson

Opět velmi krásná žena. Tělesně vybavená. Neměli by v Hollywoodu obsazovat i ošklivky? Má krásné plné rty, velká ňadra, krásný úsměv. Na začátku kariéry si zahrála v jednom nezávislém snímku. Od té doby její umění vidíme v superhrdinských filmech, v kterých toho herec příliš předvézt nemůže. Don Jon, Lucy, Ghost in the Shell. Velmi stylizované filmy bez dramatických postav. Zkusila to prolomit ve filmu Manželská historie, v které si zahrála jednu z hlavních rolí. Skončilo to nominací její kolegyně z vedlejší role. Nešlo jí to, bylo to neautentické, snažila se, ale šáhla si na své hranice.

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

2Angelina Jolie

Profituje na velmi výrázně krásné tváři a hodně úchylné image – sebepoškozování, mesianismus, velmi kontroverzní rozvod s Pittem. Zahrála si šíleňkyni v blázinci, její rozervanost byste jí uvěřili. Ale nějaká jiná poloha? Ne. Srdceryvné pohledy, tam její herectví končí. Začala režírovat, možná sama cítí své herecké limity.

1Jennifer Lawrence

Řekl bych, že strop jejích hereckých schopností byla role ve filmu Terapie láskou. Hrála obyčejnou a trochu střelenou holku. Její následující role snad nestojí ani za zmínku. Přímo iritující mi přišel její výkon ve filmu Rudá volavka. Je to taková sprostá holka, která by chtěla být v jiném levelu, ale herecky to tam prostě není. Když se snaží o dramatickou polohu, padá to do trapnosti.

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × five =