BioWare otevírá test hry Anthem!

Je možné, že si brzo zahrajeme novou hru od skupiny BioWare s pracovním názvem Anthem. EA oznámila, že se bude konat uzavřený beta test a vy se do něj teď můžete přihlásit.

Jak bylo oznámeno na stránkách vývojářů EA, test bude velmi krátký. Bude se konat od 8. do 9. prosince. K dispozici budou bety pro všechny tři herní platformy. Tedy pro PS4, Xbox One a PC. Test se nebude konat během celého víkendu, ale bude rozdělen do několika úseků.

K celé zkoušce EA řekla: „Je to příležitost pro vás vyzkoušet si Anthem, ale hlavně budeme upravovat matchmaking a zatížení serveru. Tenhle komunitní test bude více limitovaný oproti tomu, co s vámi chceme sdílet v demo verzi.“

Přihlášky jsou spuštěné. Přihlásit se můžete zde. Není garantované, že budete vybráni. Navíc bude pro hráče na Xbox One potřeba mít Xbox Live Gold. Hráči na PS4 budou zase potřebovat Playstation Plus. Při přihlášce bude potřeba vyplnit na jaké platformě a v jakém časovém okně se chcete testování zúčastnit.

Pokud se přihlásíte, automaticky tím souhlasíte s zachováním mlčenlivosti. Tím se zavazujete k tomu, že nebudete sdílet žádné fotografie ani videa ze hry.

Pokud se vám přihláška nepodaří, nezoufejte, hru si stále budete moci vyzkoušet. Jen později. EA a BioWare plánují vydání demo verze příští rok. Hráči s Origin Access navíc budou mít možnost jako obvykle získat hru dřív. Vydání hry se plánuje na 22. února.

KOUKNI SE  Keanu Reeves si zahrál v demo hře Matrix Awakens

Mimo Anthem pracuje BioWare na dalším díle hvězdné ságy Mass Effect. Na Twitter unikla i informace, že bude nové Dragon Age.

Jiří Makovský

Předchozí článekDo Pokemon GO se vrací šest legendárních pokémonů!
Následující článek15 urážlivých tweetů o celebritách

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three + 1 =