Forza, Need for Speed, Gran Turismo? Která z nich je nejlepší? Mrkněte na náš žebříček, kde ukazujeme ty nejlepší závodní hry všech dob.

Závodní hry jsou tady s námi od nepaměti. Už na stařičkých 8 bitových strojích jsme si je mohli zahrát. Tehdy sice nevypadaly jako ty dnešní tituly, zábavností se jim však hravě vyrovnaly. Za celou herní historii vzniklo opravdu hodně úspěšných značek a sérií. My se dneska pokusíme vybrat ty nejlepší závodní hry všech dob. Na tomto místě podotýkám, že výběr byl silně subjektivní a nemusí se shodovat s vašimi favority. Nebojte se nám proto napsat, který titul jsme vynechali, nebo naopak který titul nemá v našem žebříčku co dělat.

4Colin McRae Rally 2.0 (2000)

Co by to byl za žebříček nejlepších závodních her, kdyby v něm chyběl rallye titul. Vybrat ten nejlepší však nebylo vůbec snadné. Nakonec jsem šáhnul po druhém díle série Colin McRae Rally. Série pojmenována po slavném závodníkovi patří k tomu nejlepšímu, co si lze pořídit. Druhý díl přinesl na svou dobu špičkovou hratelnost, unikátní fyzikální model a širokou paletu vozů a tratí.

KOUKNI SE  5 schopností, které byste měli získat ve hře Dying Light 2 co nejdříve
Předchozí článekRecenze: Arila a její Stříbrné město vás uchvátí
Následující článekFEBIOFEST: Brutální krváky, upírské artovky a psychopatické duchařiny na pražském festivalu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × four =