Forza, Need for Speed, Gran Turismo? Která z nich je nejlepší? Mrkněte na náš žebříček, kde ukazujeme ty nejlepší závodní hry všech dob.

Závodní hry jsou tady s námi od nepaměti. Už na stařičkých 8 bitových strojích jsme si je mohli zahrát. Tehdy sice nevypadaly jako ty dnešní tituly, zábavností se jim však hravě vyrovnaly. Za celou herní historii vzniklo opravdu hodně úspěšných značek a sérií. My se dneska pokusíme vybrat ty nejlepší závodní hry všech dob. Na tomto místě podotýkám, že výběr byl silně subjektivní a nemusí se shodovat s vašimi favority. Nebojte se nám proto napsat, který titul jsme vynechali, nebo naopak který titul nemá v našem žebříčku co dělat.

5Mario Kart 8 (2014)

Když se řekne závodní hra od Nintenda, určitě se každému vybaví zábavná série Mario Kart. Tahle série, v níž se na roztodivných vozítkách prohání postavičky s titulů od Nintenda, se táhne napříč konzolemi již od roku 1992, kdy hra objevila na konzoli SNES. Dnes tady máme již osmý díl, který je také ze všech nejlepší. Dokonalá hratelnost, špičkové zpracování, to je recept na jednu z nejlepších závodních her všech dob. Navíc Mario Kart 8 patří k nejprodávanějším titulům pro Nintendo Switch.

Zpátky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

twelve − three =