Nejlepší tituly na DVD a Blu-Ray v prosinci

Jaké filmy právě vychází na DVD a Blu-Ray? Přinášíme vám přehled těch nejlepších titulů, které v prosinci začal prodávat MagicBox.

3Úžasňákovi 2

Pokračování slavného animovaného filmu o superhrdinské rodince se dočkalo finančního i kritického úspěchu. Film viděl přes 1,2 miliardy dolarů, tedy dvojnásobek toho, co jednička. Kromě toho získal nominaci na Zlatý glób a cenu New York Film Critics Association.

Ve filmu Úžasňákovi 2 se vrací oblíbená rodina superhrdinů. Avšak tentokrát je hlavní hvězdou Helen, zatímco Bob zůstal v domácnosti a pomáhá Violet a Dashovi zvládat každodenní nástrahy „normálního“ života. Pro všechny je to těžká změna, a těžší je o to víc, že si nikdo z rodiny neuvědomuje superschopnosti malého Jack-Jacka. Když se objeví nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelsky geniální plán, tak rodina a Mražoun musí najít způsob, jak se dát zase dohromady a spojit síly.

2Westworld – druhá série

Druhá série seriálu Westworld patří bezesporu mezi nejočekávanější seriálové události tohoto roku. Po dvou letech se vrací seriál Westworld s Anthony Hopkinsem v hlavní roli, který má na svědomí režisér a scénárista Jonathan Nolan. Druhá série seriálu Westworld vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.

1Mission Impossible – Fallout

Pokračování dostalo zelenou ještě před premiérou předešlé epizody s podtitulem Národ grázlů. Tajný agent Ethan Hunt má v Cruisovi tradičního představitele. Herec opět absolvoval tvrdý trénink, protože kaskadérské scény rád dělá sám. Šestý film v sérii Mission Impossible je kritiky považován za jeden z nejpovedenějších. A to hlavně díky skvělé režii Christophera McQuarrieho, který skvěle zvládl originální akční scény. Mission Impossible – Fallout vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.

KOUKNI SE  Trailer na seriálový crossover od DC vám zamotá hlavu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

four × one =