Nejlepší sexuální scény v seriálu Hra o trůny

Vítejte v průvodci po desíti nejžhavějších scénách celosvětově úspěšného historického fantasy seriálu Hra o trůny. Upozornění- některé scény nemusí být vhodné pro osoby mladší 18 let! A pozor možný výskyt spoilerů! Už teď můžu říct, že nejvíc erotických scén v tomto seznamu má na svém kontě Daenerys, což mě vůbec nepřekvapuje.

Šedý červ a Missandei

Obě postavy se objevily v seriálu v pozdějších sériích. Missandei jako věrná a přátelská rádkyně po boku Daenerys a Šedý červ (Grey Worm) jako jeden z nejnovějších hlavních velitelů Neposkvrněných. Dá se říct, že chemie mezi těmi dvěma začala fungovat v momentě, kdy se poprvé potkali tváří v tvář. Umocnění sexuálního napětí se zvýšilo, když došlo na letmý dotek. Opravdu hodně dlouho trvalo (2 epizoda, 7 série) než oba získali trochu času a soukromí sami pro sebe. A ten čas nepromrhali. Ten čas vyplnili milostnou scénou, kterou diváci zařadili mezi nejžhavější ze všech sérií. Přesto, že Neposkvrnění jsou ve své podstatě eunuchové (člověk, kterému byl odebrán penis), dvojice našla způsob, jak se navzájem milostně uspokojit. A výsledek stál za to.

 

 

Jamie a Cersei

Seriál šel tvrdě na věc od začátku a ve všech směrech. Od trikových efektů, přes kvalitní herecké obsazení po prolití litrů falešné krve. Hned v prvním díle se tvůrci nevyhnuli ani sexuální scéně. A ne jen tak ledajaké. Sex prakticky na veřejnosti (opuštěná rozpadlá věž,) a k tomu mezi sourozenci. Jamie a Cersei si očividně užívali divokého a vášnivého sexu, dokud si jich náhodou nevšiml Nedův syn Bran, který po staré věži šplhal dnes a denně. Asi si dokážete domyslet, k čemu poté došlo.

 

 

Jon a Daenerys

Z Jona a Daenerys se stal nejčerstvější a nejikoničtější pár posledních dílů. V momentě, kdy se obě postavy setkaly tváří v tvář na začátku sedmé série, spousta fanoušků si přála, aby to dali dohromady. Od jejich prvního setkání skutečně začalo něco vznikat. I přes velké počáteční neshody. A v sedmé epizodě sedmé série nakonec došlo k nevyhnutelnému. Při plavbě z Dragonstoneu do Bílého přístavu na severu přišel Jon ke dveřím Daenerysiny kajuty a zaklepal. Následoval dlouhý pohled do očí a bezprostředně ho pustila do své kajuty. Je asi všem jasné, že se nezavřeli jen tak, pro nic za nic. Přišla milostná scéna obou ústředních postav, na kterou se těšili fanoušci a diváci od začátku předposlední série. Někteří měli trochu smíšené pocity kvůli faktu, který v průběhu sedmé série vyšel najevo. Rázem se ze sexu Jona a Daenerys stalo něco incestního, stejně jako v případě Jamieho a Cersei. S tím rozdílem, že o jejich sourozeneckém spojení jsme věděli od začátku a postavy taky. V případě Jona a Daenerys to víme jen my, že si to ve skutečnosti rozdávala teta se synovcem. Samotné postavy tuto pravdu dosud netuší.

 

 

Viserys a Doreah

Druhá sexuální scéna, ve které figuruje Doreah, Daenerysina služebná. Tentokrát jde pro změnu o klasickou dvojici muž a žena. Středobodem scénky je dovádění Viseryse Targaryena (bratr Daenerys) a Doreah ve středověké vaně. Zprvu probírají historii rodu Starků. Poté volně vplují do aktu, kvůli kterému jsou oba mokří a nazí. A to vše zakončí Viserys ofenzívou na něco, co pronesla Doreah jen tak mezi řečí. A proč? Aby se na konci žhavého sexu ve vaně opět zachoval jako naprostý blbec, kterým vždy byl. Scéna proběhla ve čtvrtém dílu první série.

 

 

Robb a Talisa

Robb a Talisa se poprvé setkali na dost málo pravděpodobném místě. Na bitevním poli. V časech, kdy Robb Stark vedl válku s Lannistery těsně poté, co připravili jeho otce Eddarda Starka o hlavu. Robb zrovna velel svým mužům, když potkal svou budoucí ženu Talisu, která shodou okolností pracovala jako zdravotník v jeho vojsku. První kroky k seznámení obou postav byly zprvu nesmělé. Ale velmi brzy se mezi nimi rozhořela velká láska. Potají se vzali, jenže tím Robert porušil slib, který dal lordu Freyovi. Než byl jejich osud zpečetěný, prožili spolu krásné chvíle. Jedna z nejžhavějších scén mezi Talisou a Robbem proběhla v osmé epizodě druhé série.

 

 

Daenerys a Drogo

Manželství Daenerys a Khala Droga bylo sňatkem z rozumu. Vše plánoval Viserys, její bratr, který toužil znovu získat Železný trůn. Provdal Daenerys za Droga, aby si zajistil jeho spojenectví, až potáhnou do Sedmi království. Svatební noc Daenerys a Droga nemohla začít hůř. V podstatě znásilněním. Takže je zázrak, že vynucený svazek přerostl v opravdový vztah, kdy se navzájem začali respektovat, podporovat a milovat. Důkazem toho je smyslná scéna, ve které vzala otěže do svých rukou Daenerys a ukázala Drogovi nový rozměr rozkoše. Přesvědčit se o tom můžete, když zabrousíte na druhou epizodu první série.

 

 

Stannis a Melisandra

Mezi Stannisem a Melisandrou nebyl žádný milostný vztah. Tato scéna jasně a názorně ukazuje sílu ženských zbraní. V první chvíli jde o plánování vojenských akcí. Poté se na scéně objeví Rudá kněžka Melisandra, která Stannisovi radí už nějaký ten pátek. Momentálně se řeší problémy se Stannisovým bratrem Renlym, který se odmítá k jeho armádě přidat. Melisandra přijde s řešením jeho potíží. K tomu je potřeba sex. Ano, sex. Melisandra téměř bleskově svede Stannise. Je jasně vidět, že ví, po čem muži touží. Z jejich pohlavního aktu Melisandra později porodí Stín, který se zbaví problému jménem Renly. Tato žhavá scéna není nikterak dlouhá, ale o to intenzivnější. Objevila se v druhém dílu druhé série.

 

 

Ygritte a Jon

Ygritte a Jon jsou ukázkovým příkladem Romea a Julie tohoto fiktivního fantasy světa. Kde jinde byste našli pár, který svedl dohromady osud. Stejně jako Romeo a Julie pocházeli ze znepřátelených rodů, Jon a Ygritte pocházeli z podobně nepřátelských lidských uskupení. Ygritte jako žena Divokých, žijících za Zdí, a Jon jako člen Noční hlídky, který slouží na Černém hradě. Jeho posláním je udržet všechny za velkou Zdí včetně Divokých. Také jejich první setkání neproběhlo za příjemných okolností. Původně měl Jon Ygritte popravit, jenže to nedokázal. Jejich rychle bující láska musela snést veliké útrapy, než došlo na „onu jeskyni“, kde Jon přišel o své panictví. Jedna z nejžhavějších scén je podpořená okouzlujícím prostředím jeskyně. Scéna se nachází v páté epizodě třetí série.

 

 

Daenerys a Daario

Hra o trůny si nepotrpí na romantický sex. V případě těchto dvou krátkodobých hrdliček udělali tvůrci výjimku. Nebo to jen vyplynulo ze situace? Ať tak či onak, šlo o rychlé milostné vzplanutí zakončené touto erotickou scénou. Chudák Jorah Mormont zůstal opět po Drogovi na druhé koleji. Jak rychle to dali dohromady, tak se také rychle rozešli. Ovšem ne ve zlém. Šlo zkrátka o milostný románek na jednu noc a kompletní vyobrazení milostné scény naleznete v sedmé epizodě páté série.

 

 

Daenerys a Doreah

I když jsou ústřední dvojicí dvě ženy, nejedná se o lesbickou scénku. Pouze o scénu dvou žen v neobvyklých pozicích. V nich Doreah, jedna z hlavních Daenerysiných služebných, učí svou budoucí královnu erotickým praktikám. Učí Daenerys detaily, díky kterým si může Droga v uvozovkách omotat kolem prstu. Nejžhavější na scéně jsou Doreahiny pohyby- názorné ukázky sexuálních technik, které na muže stoprocentně zabírají. Vše, co ji Doreah ukáže, poté zkusí s Khalem Drogem, a funguje to na jedničku. Scéna Daenerys s Drogem je koneckonců také v seznamu nejžhavějších scén seriálu. Takže Doreahiny rady se vyplatily. Tato scéna předchází té následující jen o pár minut. Takže je jasné, že ji najdete v druhé epizodě první série.

 

 

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.ranker.com, www.youtube.com, www.whimn,com, www.esquire.com, www.elle.com, www.gq-magazine.co.uk, www.thewrap.com

Předchozí článekFar Cry 5 a zabíjení fanatických sektářů na 100 způsobů
Následující článekRecenze: Hora, jak jsme ji dosud nespatřili

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

nineteen + 1 =