Nejlepší jedlé adventní kalendáře

Blíží se první adventní neděle.  Aby odpočítávání dnů adventu ke Štědrému dnu bylo co nejpříjemnější, připravili jsme výběr, ve kterém naleznete ty nejlepší jedlé adventní kalendáře. Dvacet čtyři okýnek plných překvapení a dobrot. Na své si přijdou milovníci tradiční čokolády, pivaři i ti, co rádi zdravé mlsání.

1. Klasický čokoládový

Kdo by si čekání na Vánoce rád neosladil? Pokud patříte mezi mlsné jazýčky, pak je pro vás nejlepší volbou klasický čokoládový adventní kalendář.Můžete vybírat ze spousty různých variant. Od levné čokolády až po pralinky a exkluzivní čokoládu té nejlepší kvality. Pokud hledáte opravdu ty nejlepší a nejoriginálnější kalendáře, porozhlédněte se na stránce Chocolissimo, která je rájem pro skutečné čokoholiky. Najdete tu kalendáře s božskými pralinkami nebo neapolitánkami.

2. Pivní kalendář

Hledáte kalendář, který by byl vhodným dárkem pro muže? Čokoláda asi nebude přesně to pravé potěšení podle jejich gusta. Zkuste proto zapřemýšlet, co má váš drahý rád. Pokud má vášeň pro zlatavý pivní mok, můžete ho obdarovat pivním adventním kalendářem. Zkuste se porozhlédnout na stránkách Beershop a Pivotéka. Exkluzivní adventní kalendář pro milovníky piva obsahuje 24 lahví ze 24 pivovarů z 9 zemí. Ochutnáte výborné ležáky, weizeny, belgické speciály, české ipy i tmavé pivo. Nikdy nevíte, co vás další den čeká.

 

3. Degustační kalendář vizovické slivovice

Pokud toužíte po kalendáři, z kterého se opravdu zachvěje mužské srdce, máme tu další riginální tip. Degustační kalendář vizovické slivovice. Nenápadná bedýnka je ve skutečnosti svatým grálem milovníků slivovice. Najdete tu dvacečtyři lahviček té nejlepší pálenky z vizovických švestek. Můžete porovnat různé odrůdy, ročníky a pro lepší ochutnávání je součástí kalendáře i stylová sklenička.

KOUKNI SE  Nejodpornější jídla na světě. Máte odvahu to sníst?

4. Čajový adventní kalendář

Co takhle teplý hrneček v ruce a k tomu závan skořice, citronů nebo pomeranče? Všichni milovníci čaje budou z této představy nadšení a ještě více, pokud jim darujete čajový adventní kalendář. Zkuste si dopřát trochu čajové předvánoční pohody.Vybírat můžete z více druhů, podle vašich rozmanitých chutí. Těšit se můžete na směsi zelených, černých, bylinných a ovocných čajů. Zkusit můžete Englisch Tea shop kalendář, ve kterém naleznete 13 druhů čajů v pyramidkách, které Vám zpříjemní předvánoční čas.

 

5. Zdravé mlsání

Dáváte přednost zdravému mlsání? Pak je pro vás přesně to pravé ořechové  adventní kalendář z oříšků, sušeného ovoce a jiných dobrot. Naleznete jej na e-shopu Zdravé ořechy. Výběr 24 výrobků zabalený ve stylovém sáčku jistě zaujme. Potěší chuťové buňky i oči jako vánoční dekorace. Každé ráno si rozbalíte 24 různých druhů  oříšků, směsí, ovoce či snacků, které Vám mohou zpříjemnit každý den adventu.

Další variantou je Mixit adventní kalendář, který vás bude až do Štědrého dne překvapovat štědrou porcí té nejchutnější energie. Vybrat si můžete z klasického adventního kalendáře, bezlepkového nebo pytlíkový kalendář. V  každém okýnku vás čeká pořádné nadělení. Přesněji 24 pytlíků naplněných až po okraj. Tak je každé vyloupnuté překvapení rovnou hotová snídaně či svačina. Z letošního motivu dýchá teplo domova a rodinná pohoda.

6. Domácí překvapení

Pokud vás nezaujala ani jedna varianta, zkuste být kreativní a vytvořit si domácí kalendář. Fantazii se meze nekladou. Pytlíky nebo krabičky můžete naplnit čímkoliv dobrým, co rádi mlsáte. Věřte, že vás bude výroba kalendáře  ibavit, ať už budete vyrábět salámový pro muže nebo mix sladkostí pro děti.

KOUKNI SE  Trpíme pro štíhlou linii

Sabina Poláková

Předchozí článekNejočekávanější hry roku 2019
Následující článekSlavné osobnosti se smíšeným původem

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × 2 =