Nahé scény, které jste mohli minout ve filmech z roku 2016

Nahota a sex k filmové tvorbě už neodmyslitelně patří. Záleží vždy na hercích a herečkách, kolik toho jsou ochotni ukázat před kamerami. Někteří herci a herečky nemají s nahotou před kamerou žádný problém, jiní to udělají, ale za větší peníz. Další jsou více stydliví a natočení velice lehkých lechtivých scén je pro ně náročné, případně nemožné. Ne vždy musí jít nahota a sex ruku v ruce. Ve filmech a seriálech narazíte také na nahé herce a herečky bez sexuálního kontextu. Například se zrovna převlékají nebo sami pouze vstávají z postele.

Sexuálními scénami více či méně odvážnými v mediálně profláknutých filmech se zabývat nebudeme. Přeci jen to jsou snímky, které viděly miliony lidí. Ať už v kine nebo doma. Tady a teď se zaměříme na nahé/erotické scény z filmů a seriálů z roku 2016, které vidělo jen pár stovek nebo tisícovek lidí. Třeba si některý z filmů stáhnete, zhlédnete ho a zjistíte, že je dobrý, i kdyby tam nebyly žádné svlečené herečky nebo herci v nejrůznějších polohách a pozicích.

12Jena Malone – Neon Demon

Neon Demon. Film, který divákům nabídl trochu úchylnější pohled do světa modelingu okořeněného atmosférou okultismu. Film měl oproti ostatním filmům ze seznamu větší propagaci. Odvahu zajít na psychologicky mysteriózní lehce hororový thriller v režii Nicolase Windinga Refna našel jen málokdo. Navnadit diváky na film se nepodařilo ani bizarnímu traileru. Přitom se ve filmu objeví pár známých tváří jako Elle Fanning (Super 8, Koupili jsme ZOO, Zloba – Královna černé magie), Jena Malone (Donnie Darko, Hunger Games: Vražedná pomsta, Noční zvířata) nebo Keanu Reeves (Matrix, Constantine, John Wick). Film, který obsahuje mnoho perverzností, lehkého kanibalismu a dalších výstředních úchylek vzbudil u některých diváků dokonce pohoršení. O nahotě nemluvě. V jedné ústřední scéně se do půli těla před kamerami svlékla právě herečka Jena Malone. A raději pro váš klid nebudu více rozebírat, co se v souvislostí s onou scénou dělo dál.

11Matt Smith – The Crown

Naproti tomu seriál stanice Netflix, The Crown patří k tomu nejkvalitnějšímu ze seznamu. Přesto je seriál málo známý. Historický životopisný seriál The Crown líčí začátky, politické machinace, intriky a další strasti nejdéle vládnoucí britské panovnice Alžběty II. Ale to hlavní. Seriál vás často zavede do královské ložnice a ukáže noční aktivity mezi princem Filipem a budoucí královnou Alžbětou II. Právě v jedné ze scén Matt Smith (představitel prince Filipa), nejmladší představitel Doctora Who, ukázal své pozadí.

10Sienna Miller – High Rise

Také thrillerové drama s náznaky sci-fi prvků High Rise velký počet diváků neoslovil. Nepomohl tomu ani roztodivný trailer k filmu. Jediné, na co mohl skutečně nalákat, bylo herecké obsazení. Tom Hiddleston (Loki z Thora), Jeremy Irons (Austrálie, Království nebeské), Sienna Miller (Hvězdný prach, Americký sniper), Luke Evans (Rychle a zběsile 6, Hobit) a James Purefoy (Solomon Kane, Příběh rytíře, Resident Evil). Tento podivný film vznikl podle ještě podivnější knižní předlohy. Je to provokativně zvláštní film bez lineárního děje a složitého filmového zážitku. Podivnou spletitost filmu ne každý ocení. Propagace filmu probíhala příšerně. Snímek nevydělal skoro žádné peníze. Jedinou útěchou můžou být energické sexuální scény Toma Hiddlestona a Sienny Miller, které nabídnou nejeden pěkný pohled na hereččino poodhalené tělo.

KOUKNI SE  Filmoví hrdinové, kteří museli zemřít, aby vyhráli

9Olivia Wilde – Vinyl

Další počin, který si zaslouží zmínku je podle mnoha brilantní hudební seriálové drama stanice HBO, Vinyl. Seriál vytvořila dvojice “titánů” – Martin Scorsese a Mick Jagger. Za přispění Ricka Cohena a Terence Wintera. Fakt, že seriál byl vysílaný pouze na stanici HBO snižuje počet diváků hlavně v zahraničí. V Americe je stanice jako doma. Děj seriálu se odehrává v sedmdesátých letech minulého století. V době nástupu punku, disca a hip-hopu protkaného drogami a sexem můžete sledovat šéfa hudebního vydavatelství Richieho Finestru (Bobby Cannavale). Richie se snaží zachránit svou nahrávací společnost bez podvodů a intrik. A co přesně znamenají 70. léta minulého století? Spoustu, opravdu spoustu více či méně odvážných scén. Na ty nejodvážnější si troufla mladá talentovaná herečka a bývalá modelka Olivia Wilde (TRON: Legacy, Vyměřený čas, Rivalové, Ona, Vzkříšení démona). V seriálu, jako Richieho manželka, předvedla plnočelnou nahotu. Přesně tak, jak Olivii Pán Bůh stvořil. A věřte mi, že je opravdu, na co se dívat. 🙂

8Richard Armitage – Berlínská mise/Berlin Station

Další v pořadí je opět televizní seriál. Jde o Německo-Americký špionážní thriller ze současnosti. Hlavní roli Daniela Millera, tajného agenta CIA v Berlíně, ztvárnil Richard Armitage. Herec se poprvé pořádně zapsal do povědomí diváků rolí Thorina Pavézy v trilogii Hobit. Zahrál si také v katastrofickém snímku V oku tornáda a seriálu Hannibal. Seriál čítá jen hrstku diváků, kvůli nulové propagaci. A to je škoda. Prozatím to vypadá na kvalitní špionážní podívanou. V seriálu také hrají Rhys Ifans a RIchard Jenkins. Docela těžko uvěřit, že se pro potřeby natáčení svlékla hvězda Hobití trilogie, Richard Armitage. Vidět ho nahého můžete už v první epizodě. V záběru z větší dálky, kdy se chystá obléknout. Tudíž nejde o žádnou sexuální scénu.

7Naomie Harris – Our King of Traitor

V seznamu lechtivých scén z filmů loňského roku nemůže chybět britsko-francouzský krimi thriller Our King of Traitor. Také tento snímek vznikl podle knižní předlohy Johna le Carrého. Na filmový počin se poněkud rychle zapomnělo. Scénář filmu patří mezi nejsilnější stránky, ale zabijí to značný nedostatek akce. Navíc jde o film, na který po jeho zhlédnutí snadno a rychle zapomenete. Jediné, co si diváci pamatují nejvíce, jsou sexuální scény. Jedna scéna zobrazující sexuální napadení a další přerušované sexem nabité scény mezi Ewanem McGregorem a Naomii Harrisovou. Po těchto scénách můžete vidět Naomie nahou.

KOUKNI SE  5 komedií, které si v roce 2020 nesmíte nechat ujít

6Greta Gerwig – Maggie má plán/Maggie´s Plan

Romantické komediální drama Maggie má plán bývá trochu nezaslouženě podceňovaný snímek. Jde o komplexní a zábavný film, který si svobodně půjčuje to nejlepší ze staré dobré tvorby Woodyho Allena. Hlavní vztahové linky jsou krásné na pohled a neuvěřitelně se zažírají do hlav diváků. Nemluvě o sexuální dynamice mezi Gretou Gerwig a Ethanem Hawkem. Zakázaná láska a zvířecí přitažlivost mezi hlavními aktéry je viditelná. Přímo hmatatelná. A to vyústí v pár pikantních lehce erotických záběrů, ve kterých se Gerwig sem tam částečně odhalí.

5Viggo Mortensen – Tohle je náš svět/Captain Fantastic

Svou nahou scénu má také romantická komediální road movie Tohle je náš svět. Děj filmu sleduje otce žijícího v lesích mimo civilizaci, kde vychovává svých šest dcer podle vlastních představ. Je nucený opustit svůj ráj, ve kterém vychovává své dcery pomocí originálních pravidel a her. Začít žít ve skutečném světě a přijmout výzvu. Výzvu ohledně toho, co to znamená, být skutečně rodičem. V hlavní roli otce se objevil Viggo Mortensen. To znamená, že další hvězda Ságy o Středozemí, předvedla své nahé tělo. Samozřejmě v době, kdy vyšla trilogie Pán prstenů, bylo Mortensenovi cca o 14 let méně. Film byl k vidění na festivalech ve velice omezeném počtu, takže ho v plnočelné nahotě viděl jen málokdo.

4Ellen Page a Evan Rachel Wood – Into the Forest

Málokdo alespoň zaslechl něco o filmu Into the Forest. Navzdory apokalyptickému tématu by film mohl být jeden z nejintimnějších snímků s nízkým rozpočtem za rok 2016. Film sleduje dvě sestry v nedaleké budoucnosti, žijící o samotě v odlehlém lese. V průběhu času zjišťují, že svět, který znaly spěje ke svému konci. Informace se k nim dostávají pouze v podobě nejasných/nepotvrzených zpráv. Navzdory nevědomosti se musí vypořádat s lidskými vetřelci, chorobami, hladem a samotou. Sex hraje překvapivě důležitou roli ve filmu. Hlavně v části, kdy má Nell (Ellen Page) intimní vztah s Eliem (Max Minghella). Sdílejí spolu vášeň, kterou můžete vidět v jejich bohatých sexuálních scénách. Vztah Nell a Elie se brzy změní v sexuální násilí, které bohužel zakusí také její sestra Eva (Evan Rachel Wood), kterou znásilní.

KOUKNI SE  Netušené skutečnosti skryté v kultovních snímcích

3Yvonne Strahovski – Manhattan Night

Ani následující film nezná velký počet lidí. O mysteriózním thrilleru Manhattan Night jste nejspíš vůbec neslyšeli. Film měl potenciál, kterého bohužel nevyužil. Ani zmodernizování noirovského pojetí kriminálních filmů se nezdařilo, jak určitě samotní tvůrci zamýšleli. Snímek se tak rychle zařadil do lehce nadprůměrných kriminálek, kterých existuje bezpočet. A brzy se na film zapomnělo. Nebýt velice pikatní sexuální scény mezi ústřední hereckou dvojicí, na snímek by si zřejmě již nikdo nevzpomněl. Adrien Brody hraje novináře, který píše články pro Daily News. Yvonne Strahovski je typ femme fatale, která vnikne do jeho světa. Žádá Brodyho aby zjistil detaily smrti svého manžela. Přesto, že Brodyho postava je v manželském svazku, tajemná žena (Yvonne Strahovski) ho svede. Před zraky kamer něžná část ústředního páru odhodí nejen stud ale také značnou část oblečení během erotických scén. Jsem si jistý, že spousta lidí shlédla film pouze kvůli těmto scénám.

2Joely Richardson – Papa Hemingway in Cuba

Kubánské životopisné drama je jedním z nejméně známých filmů v tomto seznamu. Snímek měl na počátku svého vzniku obrovský potenciál. Šlo o životopisný příběh režiséra Boba Yarise, který měl představit čas spisovatele Ernesta Hemingwaye strávený v Havaně na Kubě. Papa Hemingway in Cuba se stal prvním Hollywoodským filmem natočeným na Kubě od roku 1959. Originální námět se bohužel nesešel s kvalitou filmu. Snímek je neskutečně nudný a vůbec v něm není vidět 10 let práce na filmu. Těch pár zajímavých momentů se ztratilo v nemastném, neslaném celku. Ti, kteří film viděli, mohli také spatřit kompletně nahou Joely Richardson (Horizont událostí, Patriot; Muži, kteří nenávidí ženy, Snowden) jako Hemingwayovu manželku, v bazénové scéně.

1Malin Akerman – Provinění/Misconduct

Hvězdné obsazení neznamená, že film bude mít úspěch. Vzorovým příkladem je thrillerové drama Provinění s Anthonym Hopkinsem, Al Pacinem a Joshem Duhamelem. Film navíc viděla jen hrstka “šťastlivců”. V uvozovkách to je, protože snímek dopadl katastrofálně. Z toho důvodu jste minuli top scénu švédské herečky a modelky Malin Akerman ve filmu. Jde o scénu, kdy se Malin dívá z okna a na sobě má pouze kalhotky. Herečka je známá díky své roli Laurie Jupiter/Silk Spectre II ve filmu Strážci-Watchmen. Škoda je, že pokaždé hraje ve filmu postavu, na kterou se zkrátka rychle zapomene. Podel svých ženských proporcí by si zasloužila více pozornosti. 😉

Ondřej Blahut

 

www.whatculture.com, www.imdb.com

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

four × 5 =