Vypadá to, že se brzy dočkáme nové hry z našich luh a hájů. Psychologický horor Someday You’ll Return se chlubí trailerem a dokonce již má hra i své datum vydání.

Není pochyb o tom, že Češi zkrátka umí udělat dobrou hru. Kingdom Come: Deliverence, Mafia nebo Beat Saber mluví za vše. Možná se k těmto a mnoha dalším úspěšným titulům přidá nový počin brněnského studia CBEsoftware, které má zatím na kontě sice téměř neznáme hry J.U.L.I.A nebo Vampires!, ale v herním světě se pohybují již třináct let. Nová česká hra Someday You’ll Return je ve vývoji již několik let a původně měla vyjít již loni. Nakonec se ji dočkáme v tomto roce a je třeba říct, že vypadá naprosto skvěle.

Someday You’ll Return je hororovou adventurou viděnou z vlastního pohledu a s prvky stealthu a survival her. Inspiraci hledejme ve hrách jako Outlast 2 nebo Resident Evil 7. Hlavním lákadlem má být opravdu napínavý příběh, který se odehrává v prostředí moravských lesů. Ve hře budete údajně hrát za otce, který se vydává hledat svou dceru a přitom se musí vypořádat se svými démony. Co se týče prostředí, to sice nebude zcela kopírovat předlohu, ale některé lokace by jste měli bez větších problémů poznat. Vypadá to, že česká hra bude mít opět ve světě úspěch, protože Someday You’ll Return alespoň podle traileru splňuje všechny předpoklady. Skvělou zprávou je, že pokud se nic nepokazí, hry se dočkáme již na jaře. Someday You’ll Return vychází 14. dubna na Steanu. Konzoloví hráči si musí pár měsíců počkat, titul by měl doputovat na PS4 a Xbox One někdy během roku.

KOUKNI SE  Legendarní Skyrim oslavil 10. výročí

Martin Kudělka

Předchozí článekSeriál Přátelé se opravdu nakonec vrátí na obrazovky
Následující článekCo by měl splňovat erotický salon, aby vyhověl vašim tajným snům?

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

19 + 20 =