Mickey Rourke chce rozbít hubu Elonu Muskovi a Robertu De Nirovi

event shot of actor Mickey Rourke at the Fall 2009 Couture show in Paris, France for Jean Paul Gaultier

Herec Mickey Rourke se pohybuje posledních několik let na hranici sebeparodie. Nechme stranou jeho plastickými operacemi zmutovaný obličej, který se čím dál více podobá Rourkovým oblíbeným psíkům.

Více než hereckými výkony (Wrestler už je hodně daleko) pozornost publika na svém instagramovém účtu přitahuje výzvami k fyzickým inzultacím známých celebrit.

Nejprve tvrdě osočil amerického vysloužilého herce Roberta De Nira, že až ho někde potká, tak mu rozbije hubu, což potvrdil přísahou na smrt celé své rodiny. Důvodem k hrozbě americké herecké legendě měla být pomluva – Rourke věřil, že si zahraje ve filmu Irishman, režisér Scorsese ho ale neměl obsadit proto, že De Niro Rourka ve filmu nechtěl. Je možné, že jde o pouhou pomluvu, ale Rourke ihned vystartoval. A komicky poznamenal, že De Niro bude moct předvézt, jak je tvrdý chlap, když si na ně ve filmech jako Kmotr nebo právě Irishman hraje.

Zanedlouho poté na instagramu vznesl další hrozbu, nebo spíše výzvu, adresovanou americkému výstřednímu miliardáři Elonu Muskovi. Důvod? Elon Musk měl mít poměr s Amber Heard, bývalou manželkou Johnyho Deppa ještě v době, kdy s ním byla ve svazku. Miliardář za ní měl přijít na pokoj v hotelu, zatímco Depp někde natáčel.

Rourke Muskovi vzkázal, že s ním hodlá jít na souboj bez pravidel, pravděpodobně do klece. Což Musk určitě přijme, že?

KOUKNI SE  Nejlepší filmy roku 2020

Mickey Rourke opravdu baví, koho bude chtít zfackovat příště?

Charlie Brown

Předchozí článekSrpen potěší opět fanoušky akčních stříleček
Následující článekHororová hra The Medium v první ukázce

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

6 + seventeen =