Marvel Studios plánují dva filmy ročně

Pokud pro vás nebyl premiérový víkend filmu Avengers s výdělkem 40 milionů dolarů dostatečným důkazem, že se jedná o hit, překročení miliardového zisku v celosvětovém měřítku za méně než 3 týdny jistě tímto důkazem je.

Takový úspěch přirozeně přitáhl pozornost na Marvel Studios a jejich další hity. Studio pravidelně vydává oznámení o připravovaných projektech, jejichž počet se po fenomenálním úspěchu „týmového“ filmu prudce navýšil.
Ač to předtím s některými komiksovými hrdiny z Marvel party a jejich filmovými sériemi nevypadalo zrovna růžově, teď dostanou zelenou všechna pokračování, a navíc se rozjedou i další projekty. Můžeme se tudíž těšit nejen na „starou“ partu vtipálků, ale i na zbrusu nové (na filmovém plátně) hrdiny.

Produkce Iron Mana 3 začne už na konci května, Thor 2 se bude natáčet v druhé polovině letošního roku a po něm i Captain America 2.
A samozřejmě se můžeme těšit na Avengers 2, nejspíš však až v roce 2015. 

Přesněji řečeno mají zmíněné filmy naplánované premiéry na tato data:

  • Iron Man 3 – 3. května 2013
  •  Thor 2 – 15. listopadu 2013
  • Captain America 2 – 4. dubna 2014
  • Zatím nepojmenovaný Marvel Movie 1 (mluví se hned o dvou filmech) v květnu 2014

Co jsou ty dva tajemné, zatím nepojmenované a oficiálně neoznámené snímky? Mluví se o dlouho připravovaném Ant-Manovi (Edgar Wright pracuje na scénáři už docela dlouho a je nejpravděpodobnější volbou na post režiséra) a Guardians of the Galaxy.

Prezident Marvelu už zmínil i The Inhumans a Doctora Strange jako možné projekty. A nasnadě je i další Hulk.

Vzhledem k tomu, kolik má studio v arzenálu postav, jeho budoucí možnosti jsou vskutku obrovské.  Marvel Studios mají plán poslat do kin dva filmy ročně. Máme se tedy na co těšit.

KOUKNI SE  Trailer: Costnerova pohádka z Divokého západu s názvem Horizon

Jeden nebo oba ze dvou očekávaných projektů budou oznámeny na letošním Comic-Conu, který se koná v létě.

Je však pravděpodobné, že pokud úspěch komiksových filmů potrvá, na stříbrné plátno se podívá ještě spoustu dalších komiksových postav. A tak nezoufejte, pokud zrovna váš oblíbený hrdina nebude mezi oznámenými jmény.

Zdroj: www.collider.com
Klára Scholzová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

9 + four =