Macaulay Culkin reaguje posměšně na oznámení společnosti Disney, že chce točit reboot filmu Sám doma

Ne všichni lidé oznámení společnosti Disney, že chce znovu natočit filmy jako Sám doma nebo Noc v muzeu, přijali s povděkem.

Film Sám doma se stal předvánoční klasikou, druhý díl ještě stál za zkouknutí, následující díly byly ale naprosto hrozné. Proto jsou lidé poněkud zmatení, proč má Disney potřebu pokoušet se znovu natáčet tak skvělý původní originál.

Macaulay Culkin, který v původním filmu Sám doma hrál ďábelského Kevina McCallistera, přišel s vlastním pojetím, jak by podle něj mohl vypadat restart série Sám doma, pokud by Disney použila toho samého herce, tedy jeho samotného:

Culkin doprovodil svou fotku na Twitteru slovy: „Takhle by vypadal aktuálně Sám doma“. K tomu přidal hlášku, Hey, Disney, zavolej mi! Na fotce vypadá opravdu dychtivě, co říkáte?

Nikdo neví, zda Disney zamýšlí obnovit film ve zcela novém hereckém obsazení, s novou rodinou a novým Kevinem, nebo jestli by stála o to, aby Kevin hrál sám sebe po mnoha mnoha očividně náročných letech…

Jedna věc je jasná, remake klasiky Sám doma je skutečně v plánu a reakce fanoušků ani samotného Culkina na tom už nic nezmění.

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

7 − 4 =