Kevin Feige představil čtvrtou fázi MCU

Kevin Feige představil čtvrtou fázi MCU na letošním Comic-Conu v San Diegu. I tentokrát si Marvel/Disney připravil pro fanoušky hned několik překvapení. Od zbrusu nových postav po návrat některých herců a hereček. Pozor! Článek se nevyhne některým spoilerům!

1Black Widow

První, co nás příští rok ze strany Marvelu čeká bude sólovka Black Widow. Protože všichni už asi víme, jak postava herečky Scarlett Johansson dopadla v Endgame, tak musí být jasné, že se opět budeme přesouvat do minulosti. Do dob ještě před připojením k S.H.I.E.L.D.u. Kevin Feige potvrdil, že se konečně také dozvíme, co se stalo v Budapešti (narážka z prvních Avengerů). Na sólovou jízdu nezůstane Black Widow sama. Starosti ji bude dělat sestra ve zbrani Yelena Belova v podání Florence Pugh, se kterou má hodně komplikovaný vztah, jak bylo vidět z ukázky na Comic-Conu.

Hlavním záporákem bude Taskmaster. Postava, se kterou jste se již seznámili. Především ti, kteří si už zahráli nejnovějšího Spider-Mana jako exkluzivku na PS4. Dosud není známo, kdo Taskmastera ztvární. Vedle Johansson a Pugh si ve filmu zahraje také Oscarová herečka Rachel Weisz (Melina), O-T Fagbenle (Mason) a zatím největší peckou je účast Davida Harboura. Hvězda seriálu Stranger Things to již zkusila s Hellboyem. Bohužel neúspěšně. Nyní dostal od MCU možnost ztvárnit postavu Alexeie alias Red Guardiana, což je postava, která funguje jako sovětská odpověď na Captaina Americu. Herecký ansámbl je opravdu našlápnutý a tvůrci slibují brutální souboje tělo na tělo. Prý jich bude víc než v jakékoliv jiné Marvelovce.

Film se začal před měsícem natáčet, takže na plnohodnotný trailer si budeme muset počkat. Každopádně premiéra filmu v režii Cate Shortland (Salto do života, Lore, Berlínský syndrom) je stanovená na 1. května 2020.

Zpátky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

four + 16 =