Jon Bernthal se vrátí jako Panisher v chysteném pokračování seriálu Daredevil: Born Again

Bernthal se po delší době oblékne do bundy s lebkou, naposledy se tak stalo ve 2. sérii seriálu Netflixu Daredevil.


Jon Bernthal se údajně vrátí jako Frank Castle/Punisher pro seriál Daredevil od Disney+: Podle zdrojů magazínu The Hollywood Reporter se v seriálu Born Again (Znovuzrození) objeví nový hrdina. Bernthal se v novém seriálu připojí k Charliemu Coxovi a Vincentu D’Onofriovi, kteří si zopakují své role z původního seriálu Daredevil od Netflixu.

Po svém vystoupení a vývoji ve 2. sérii Daredevila Bernthal pokračoval ve svém vlastním sólovém seriálu pro Netflix, kde hrál titulní postavu po dvě sezóny, které se vysílaly v letech 2017-19. Daredevil: Znovu zrozený je pokračováním seriálu Netflixu a jeho název vychází z jednoho z nejpopulárnějších Daredevilových příběhů všech dob. Vytvořili ho Frank Miller a David Mazzuchelli v roce 1986, nově definovali Daredevila pro drsnější publikum 80. let a stanovili mnoho moderních mýtů o této postavě. Bylo to těsně předtím, než pokračovali a znovu spolupracovali na dalším kultovním komiksovém díle: Batman: Rok jedna v roce 1987.

Bernthal by byl posledním hercem z předchozí televizní produkce, který by přešel do vlastního MCU. Cox si zahrál epizodní roli ve filmu Spider-Man: Bez cesty domů a poté se stal stálým hostem v seriálu She-Hulk. D’Onofrio se objevil v Hawkeye, přičemž Cox i D’ONofrio budou ústředními postavami v připravovaném seriálu Echo.

Daredevil Znovuzrození natáčí scénáristé a výkonní producenti Matt Corman a Chris Ord. Premiéra se očekává na jaře 2024.

KOUKNI SE  IFFKV 2023: co se na festivalu v Karlových Varech stalo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × 5 =