Johny Depp má důkaz, že ho mlátila jeho exmanželka!

Johnny Depp se stále soudí s exmanželkou Amber Heard, která ho obvinila z domácího násilí, a vůbec nic nenaznačuje tomu, že by měli najít společnou řeč.

Původně se sice Johnny Depp s Amber Heard dohodl na mimosoudním vyrovnání, ona pak ale vyrukovala s článkem, ve kterém ho obvinila z domácího násilí.

Oba teď válčí před soudem. Heard chce Deppa zničit za údajné a dle všeho nijak neprokázané násilí, populární herec zase žádá mimořádně tučné odškodnění za to, že exmanželka pošpinila jeho pověst, přestože to byla právě ona, kdo byl násilníkem.

Johny Depp přišel s nahrávkami, které mají dokazovat domácí násilí ze strany na první pohled milé a křehké Amber Heard.

V jednom telefonním hovoru, který se odehrál několik měsíců před definitivním rozpadem jejich manželství, se například herečka přiznává k tomu, že svého tehdejšího muže napadla.

„Já jsem tě neudeřila, vrazila jsem do tebe. Je mi to líto, že jsem to udělala. Ale prostě jsem tě ku*va nesundala, já do tebe vrazila, dop*ele. Už nevím, co přesně jsem udělala rukou, ale ty jsi v pohodě, nezranila jsem tě,“ křičí Amber Heard v nahrávce.

„Nemůžu slíbit, že to zase bude perfektní. Nemůžu slíbit, že zase nevyjedu a něco ti udělám. Ku*va, někdy jsem prostě tak šílená, že se neudržím,“ dodává a její slova jasně ukazují, že jde o nevyzpytatelnou agresorku, která úplně klidně mohla po manželovi týden nato mrštit lahev vodky, jak Johnny Depp tvrdí.

KOUKNI SE  Joaquin Phoenix podstupuje kvůli roli další tělesnou transformaci

Nejnověji zveřejněná nahrávka ukazuje telefonický rozhovor mezi oběma herci z roku 2016, kdy se už rozváděli. V něm se pro změnu Amber Heard Johnnymu Deppovi posmívá, že mu u soudu nebude nikdo věřit, že jej napadla.

„Tak to světu řekni, Johnny, jen jim to řekni: Já, chlapák Johnny Depp, jsem obětí domácího násilí. Uvidíme, kolik lidí ti bude věřit,“ vysmívá se Deppovi zcela nepokrytě.

„Jsi větší a silnější. Vždyť kolik jsem tehdy měla kilo. Přijdeš k tomu stupínku, Johnny, a řekneš: Ona to začala… Vážně? Je tam porota a soudce a ti uvidí, že je mezi námi velký rozdíl,“ dodává Heard na nahrávce.

Výsledkem je obrázek, v kterém už Amber Heard nevypadá jako oběť, ale jako pachatel domácího násilí.

CHB

Předchozí článekSpiral jako další pokračování hororu Saw se Samuelem L. Jacksonem
Následující článekNejsexuálnější zvířata světa – souloží více než lidé

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

ten + eleven =