Johny Depp má důkaz, že ho mlátila jeho exmanželka!

Johnny Depp se stále soudí s exmanželkou Amber Heard, která ho obvinila z domácího násilí, a vůbec nic nenaznačuje tomu, že by měli najít společnou řeč.

Původně se sice Johnny Depp s Amber Heard dohodl na mimosoudním vyrovnání, ona pak ale vyrukovala s článkem, ve kterém ho obvinila z domácího násilí.

Oba teď válčí před soudem. Heard chce Deppa zničit za údajné a dle všeho nijak neprokázané násilí, populární herec zase žádá mimořádně tučné odškodnění za to, že exmanželka pošpinila jeho pověst, přestože to byla právě ona, kdo byl násilníkem.

Johny Depp přišel s nahrávkami, které mají dokazovat domácí násilí ze strany na první pohled milé a křehké Amber Heard.

V jednom telefonním hovoru, který se odehrál několik měsíců před definitivním rozpadem jejich manželství, se například herečka přiznává k tomu, že svého tehdejšího muže napadla.

„Já jsem tě neudeřila, vrazila jsem do tebe. Je mi to líto, že jsem to udělala. Ale prostě jsem tě ku*va nesundala, já do tebe vrazila, dop*ele. Už nevím, co přesně jsem udělala rukou, ale ty jsi v pohodě, nezranila jsem tě,“ křičí Amber Heard v nahrávce.

„Nemůžu slíbit, že to zase bude perfektní. Nemůžu slíbit, že zase nevyjedu a něco ti udělám. Ku*va, někdy jsem prostě tak šílená, že se neudržím,“ dodává a její slova jasně ukazují, že jde o nevyzpytatelnou agresorku, která úplně klidně mohla po manželovi týden nato mrštit lahev vodky, jak Johnny Depp tvrdí.

KOUKNI SE  Seriál Walking Dead skončí. A začne spin-off s Darylem a Carol

Nejnověji zveřejněná nahrávka ukazuje telefonický rozhovor mezi oběma herci z roku 2016, kdy se už rozváděli. V něm se pro změnu Amber Heard Johnnymu Deppovi posmívá, že mu u soudu nebude nikdo věřit, že jej napadla.

„Tak to světu řekni, Johnny, jen jim to řekni: Já, chlapák Johnny Depp, jsem obětí domácího násilí. Uvidíme, kolik lidí ti bude věřit,“ vysmívá se Deppovi zcela nepokrytě.

„Jsi větší a silnější. Vždyť kolik jsem tehdy měla kilo. Přijdeš k tomu stupínku, Johnny, a řekneš: Ona to začala… Vážně? Je tam porota a soudce a ti uvidí, že je mezi námi velký rozdíl,“ dodává Heard na nahrávce.

Výsledkem je obrázek, v kterém už Amber Heard nevypadá jako oběť, ale jako pachatel domácího násilí.

CHB

Předchozí článekSpiral jako další pokračování hororu Saw se Samuelem L. Jacksonem
Následující článekNejsexuálnější zvířata světa – souloží více než lidé

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eight + fifteen =