Johnny Depp vrací úder: „Obětí násilí jsem byl já!“

O tom, že Johnny Depp neprožívá příliš šťastné období, jsme psali. Kdo by ale tušil, že Johnny vyrukuje proti své dnes již bývalé manželce, herečce Amber Heard (32) skandálním protiobviněním.

Herec totiž svou bývalou ženu znovu žene k soudu a požaduje v přepočtu zhruba 1 126 000 000 korun.Tedy alespoň podle soudních dokumentů, jejichž obsah uveřejnila četná americká média.
 
Johnny Depp žaluje Heard za pomluvu, která měla uškodit jeho jménu. Herečka v prosinci promluvila pro Washington Post o údajném domácím násilí, které na ni měl herec napáchat. 15měsíční manželství hollywoodské dvojice skončilo tehdy v troskách právě kvůli údajnému násilí. Heard dokonce vznesla proti Deppovi obvinění, která však následně stáhla a došlo k finančnímu vyrovnání. Depp už tehdy tvrzení rezolutně odmítal. O údajném týrání Heard také neměla žádné důkazy.

Depp herečku nyní obvinil z toho, že pomluvami chtěla získat sympatie veřejnosti a lepší pracovní nabídky. Kromě toho tvrdí, že to nebyl on, kdo se ve vztahu uchyloval k násilí, ale naopak herečka vůči němu. Jako důkaz poskytl záznamy z 87 domácích kamer a svědectví dvou policistů a dalších svědků.

Depp tvrdí, že jeho pověst utrpěla a přišel kvůli pomluvám o pracovní nabídky, včetně role v připravovaném pokračování Pirátů z Karibiku (tady trošku opomněl své problémy s alkoholem). Proto po herečce požaduje kompenzaci v hodnotě více než miliardy. Kromě toho Depp svou bývalou obvinil z nevěry. Tvrdí, že s miliardářem Elonem Muskem si Heard začala už měsíc po uzavření sňatku s Deppem. Zakladatel Tesly, se kterým byla Heard po rozvodu ve vztahu, však uvedl, že s herečkou začal chodit až mnohem později.

KOUKNI SE  Upoutávka na nového Thora od Marvelu

Charlie Brown

Předchozí článekNejlepší tituly na DVD a Blu-Ray v březnu
Následující článekMěsíc ovlivňuje lidský spánek, není to pohádka

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

fourteen − four =