Johnny Depp na šikmé ploše- premiéra filmu City of lies se odkládá

Johnny Depp nazažívá příliš šťastné období života. Nejdříve přišel rozvod s životní láskou Vanessou Paradis, s kterou má dvě děti. Poté přišla svatba s herečkou Amber Heard (2015), která se s Deppem po roce za divokých okolností rozvedla. Nařkla Deppa z domácího násilí, do médií vypustila fotky, které měly dokazovat, že ji udeřil do tváře. V tuto chvíli to vypadá, že došlo k mimosoudnímu vyrovnání, což muselo Deppa stát hodně peněz.

Finančně se ocitl Depp na šikmé ploše stejně jako ve vztazích k ženám. Nedávno došlo ke smíru ve sporu Deppa s jeho bývalými účetními manažery. Herec (55) opatrovníky svých finančních toků obvinil ze špatného hospodaření s jeho penězi, dokonce je nařkl z podvodu a zpronevěry. Tito lidé řídili Deppův účet 17 let, než je před dvěma lety obžaloval. Depp shledal škodu ve výši 25 milionů dolarů. Opatrovníci jeho účtu naopak tvrdili, že herec je sám zodpovědný za své finanční potíže, protože prostě nestydatě utrácel milióny dolarů za luxusní domy, víno a umělecká díla.

Nakonec tedy došlo k vypořádání. Nikdo neví, zda se podařilo Deppovi od svých účetních něco dostat zpět, v prohlášení zaznělo, že Depp s potěšením dosáhl dohody.

Nejnovější problém se týká premiéry filmu „City of Lies“, v kterém si zahrál Johnny Depp hlavní roli. Film má dokumentovat policejní vyšetřování vražd známých raperů Notoriouse BIGa a Tupaca Shakura. Ve filmu si také zahráli Forest Whitaker a Toby Huss. Datum premiéry bylo stanoveno na 7. září, ale za záhadných okolností bylo odloženo.

KOUKNI SE  Furiosa: První trailer pro Ságu Šíleného Maxe

Odklad přišel po žalobě jednoho z chlápků z vedení produkce, Gregga ‚Rockyho‘ Brookse. Ten tvrdí, že jej Depp udeřil a vykřikl: „Dám ti sto tisíc dolarů, když mě okamžitě jednu vrazíš do ksichtu!“

Podle soudního spisu případu, jenž byl nahlášen v Los Angeles dne 6. července, byl Brooks po třech dnech po incidentu propuštěn, když odmítl podepsat dohodu, že se vzdá svého práva podat na Deppa žalobu kvůli popsané inkriminované události.

Vše nasvědčuje tomu, že si Depp v krátké době opět zavařil a svým jednáním ohrozil dokonce premiéru celého filmu.

Charlie Brown

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eleven − 3 =