Harry Potter: Zpátky do Bradavic – Speciál kouzelnické ságy míří na HBO Max

Podobně, jako se před rokem sešli Přátelé, tak znovu sejdou hlavní představitelé kouzelnické tetralogie Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson. Během posledních let si získaly slušnou popularitu nejrůznější speciální setkání po letech. A pro svůj „díl koláče“ se hlásí i Warneři se svojí čarodějnou franšízou.

K dvacetiletému výročí od uvedení prvního filmového dílu z Harry Potter ságy, se chystá novoroční speciál. Harry, Ron a Hermiona se znovu potkají na obrazovce. Na Nový rok stanice HBO Max odvysílá speciál nazvaný Zpátky do Bradavic. Níže si můžete pustit rozhlasový pořad, který se věnuje kouzelnickému výročí.

Podle vzoru filmového speciálu k seriálu Přátelé můžeme už nyní předpokládat úspěch, jelikož čarodějnická sága má nespočet fanoušků po celém světě. A platforma HBO Max může očekávat obrovský nával nových předplatitelů. Už teď je ze speciálu „žhavé zboží“.

Také zveřejnili první teaser, který ale nenabízí žádné nové záběry. Je to jen kompilace scén z osmi harrypotterovských filmů. Ve speciálu nevystoupí autorka kouzelnických bestsellerů J. K. Rowlingová, podle kterých jsou filmy natočeny. Sama se ke své neúčasti v pořadu nevyjádřila – můžeme se pouze domnívat, že to má souvisí s jejím nedávným prohlášením proti „cancel culture“ a transgenderu. Proti spisovatelce se vymezili i hlavní trojice hvězdných herců z čarodějného eposu.

Harry, Ron a Hermiona se vrací do Bradavických kulis

V rámci speciálu vystoupí Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, režisér Chris Columbus a další herci ze všech osmi potterovských filmů. Společně se „vrátí zpátky do Bradavic“, aby oslavili výročí premiéry úplně prvního filmu z megaúspěšné filmové epopeje. Speciál má být oslavou Harryho odkazu a vlivu, jaký měl na fanoušky po celém světě.

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

Měli bychom se těšit na kopie původních kulis, nejrůznější interview, film o filmu a mnoho dalšího. Doufejme, že to nebude pouze rozhovorový formát jako v případě Přátel. Ale věřím, že Warneři si světově oblíbenou ságu hýčkají a potřebují dobře nastartovat novou platformou HBO MAX. A podle prvního teaseru to vypadá, že ve spojení s původními tvůrci Harryho Pottera, nám servírují vstřícnou a milou vzpomínkovou jízdu na ikonickou filmovou ságu.

Retrospektivní speciál nabídne pohled do zákulisí tvorby snímků prostřednictvím rozhovorů s jednotlivými herci a jejich společného povídání. Bližší detaily ani stopáž zatím neznáme, víme však, že se herci znovu vrátí do kulis Bradavic, kde strávili podstatnou část svého života.

Speciál vzniká pro HBO Max a bude uvedený 1. ledna 2022.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eleven − five =