Godzilla jako král monster se představuje v prvním traileru

Studia Warner Bros. a Legendary začali docela nedávno a pozvolna budovat své vlastní filmové univerzum kultovních monster. Po vzoru Marvelu. Na rozdíl od Universalu, kde chtěli vytvořit vesmír filmových hororových postav, se Warnerům a hochům od Legendary podařil úspěšný start budoucího univerza. Po první Godzille z roku 2014 následoval obdobně úspěšný Kong s ostrovem lebek. Příští rok se dočkáme pokračování Godzilly a pokud vše půjde hladce, tak i následného plánovaného souboje Godzilly s King Kongem nejdřív v roce 2020.

Nové výbušné dobrodružství po Garethu Edwardsovi převzal Michael Dougherty (Halloweenská noc, Krampus: Táhni k čertu a několik scenáristických prací). Daleko vymakanější vypadá nejen počet monster, ale také herecké obsazení. Z jedničky zůstala pouze dvojice Ken Watanabe a Sally Hawkins, které doplní nové postavy obsazené následujícími herci – Millie Bobby Brown (Stranger Things), Vera Farmiga (V zajetí démonů 1, 2), Kyle Chandler (Místo u moře, Super 8), Charles Dance (Hra o trůny, Kód Enigmy, Dáma ve zlatém) a další.

Z traileru uveřejněného na letošním Comic Conu v San Diegu je jasné, že Godzilla bude mít plné ruce práce. Vedle většinou mírumilovné Mothry (opravdu obrovský motýlu podobný tvor) se objeví Rodan (nadměrné velké monstrum připomínající pterodaktyla) a úhlavní nemesis Godzilly King Ghidorah (trojhlavý létající drak metající žluté blesky). Vypadá to, že lidstvo tentokrát bude muset chtě nechtě skutečně jenom přihlížet.

Snímek Godzilla: King of Monsters přinese do kin devastaci v ještě globálnějším měřítku a s větším počtem monster. Premiéra je stanovená na 6. června 2019.

KOUKNI SE  Henry Cavill bude ve filmové novince Guye Ritchieho zabíjet nácky

 

 

 

Ondřej Blahut

 

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

sixteen − eight =