George RR Martin prozradil, kdo se objeví v prequelu seriálu Hra o trůny

George RR Martin si dal na čas pauzu od psaní Větrů zimy, aby něco sdělil o připravovaném seriálovém prequelu seriálu Hra o trůny, opět v produkci HBO.

V rozhovoru pro Entertainment Weekly autor uvedl, že v seriálu se objeví stará známá jména (samozřejmě jen jména, ne postavy), děj se bude odehrávat tisíc let před událostmi ze seriálu Hra o trůny.

„Určitě tam budou Starkové,“ řekl novinářům. Přesto, že seriál bude předcházet příchodu draků do Westerosu, neznamená to, že by se v seriálu neobjevili jinív tvorové. „Je zřejmé, že se v seriálu objeví Bílí chodci, v mých knihách nazývaní jako Jiní. A také obří vlci a mamuti.“

Jedna rodina, která se v prequelu neobjeví, jsou Lannisterové: „Lannisterové tam ještě nejsou, ale je tam určitě Casterly Rock.

Nedávno se vynořily spekulace, že prequel bude mít název Krvavý měsíc. George Martin se drží stále naděje, že produkce seriál pojmenuje dle jeho názvu \Dlouhá noc.

„Zaslechl jsem, že by se seriál měl jmenovat Nejdelší noc, což je varianta, která by mě nevadila, to by bylo docela dobré.“ řekl.

Prequel seriálu Hra o trůny se má začít natáčet ještě v tomto roce.

CHarlie Brown

Předchozí článekRecenze: Neviditelný život Euridicie Gusmaové
Následující článekByl zveřejněn plat Roberta Downeyho Jr. za Endgame

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

14 + five =