Forza Horizon 5 ještě ani oficiálně nevyšla, přesto už má na kontě zástupy spokojených hráčů, kteří na titul pějí samou chválu.

Extrémně očekávaná závodní arkáda Forza Horizon 5 od Playground Games má datum vydání stanoveno až na příští týden. Přesto už teď sklízí vysoké známky v recenzích a hráči pějí na titul jen a jen chválu. Ptáte se, jak je to možné? Vysvětlení je velmi jednoduché. Ti, již si předplatili prémiovou edici Forzy, získali, kromě extra obsahu navíc, i možnost předběžného přístupu do hry. Zajímavostí však je, že tuto možnost využilo téměř milion hráčů, což je opravdu úctyhodné číslo.

Vše nasvědčuje tomu, že se studiu povedlo opět překonat starší díly a vytvořit ještě dokonalejší závodní hru. Na Metacritic dosahuje nová Forza hodnocení 91 bodů. Zajímavé bude sledovat, jak s hodnocením zamíchají ostatní hráči, kteří se budou moci do hry připojit již příští týden. Konkrétně 9. listopadu, což je už v úterý. Jen pro úplnost připomenu, že nás hra tentokrát zavede do Mexika. Navíc už z trailerů šlo poznat, že nová Forza bude vypadat naprosto fantasticky.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

14 + eleven =